Gramsh, mbytet në Liqenin e Banjës

Hënë, 30 December 2019 13:54

Një shtetas është mbytur aksidentalisht në Liqenin e Banjës, Gramsh.

Nga veprimet e para rezulton se shtetasi i mbytur identifikohet me inicialet V.K., 40 vjeç, banues në fshatin Zamsh, Gramsh.

Me marrjen e njoftimit, shërbimet e Policisë dhe Zjarrfikses Gramsh kanē shkuar menjëherë në vendin e ngjarjes në bashkëpunim dhe me forcat speciale RENEA të cilët po punojnë për nxjerrjen e trupit.

Njoftimi u bë i ditur nga një telefonatë në Sallën Operative të Komisariatit të Policisë Gramsh .

Login to post comments

Lajmet e fundit

Vesh fanellën me mbishkrimin ‘Jashari’/ Granit Xhaka nderon familjen heroike të Kosovës

Sport

Vesh fanellën me mbishkrimin ‘Jashari’/ Granit Xhaka nderon familjen heroike të Kosovës

  Granit Xhaka ishte protagonist absolut në ndeshjen Serbi-Zvicër që përfundoi me shifrat 2:3 dhe çoi helvetët në fazën tjetër të Botërorit. Pasi u bë lider në fushën e lojës, shqiptari i...

Berisha: Kushtetuta na autorizon që të protestojmë në bulevard! Pikë!

Politikë

Berisha: Kushtetuta na autorizon që të protestojmë në bulevard! Pikë!

  “Ne do zbatojmë Kushtetutën. Ne zbatojmë me përpikmëri Kushtetutën” theksoi sot Sali Berisha, kryetari i PD-së, lidhur me protestën e opozitës më 6 dhjetor, gjatë një konference për shtyp. "Ne do...

‘Shpifje të ulëta’. Berisha: Do publikoj skandalin e ambasadorit britanik

Politikë

‘Shpifje të ulëta’. Berisha: Do publikoj skandalin e ambasadorit britanik

  Kryetari demokrat, Sali Berisha, reagoi sërish me ashpërsi ndaj ambasadorit britanik në Tiranë, Alastair King-Smith. Ai tha se ambasadori ka shpifur në mënyrë të ulët. “Është përdorur korrupsioni për të luftuar...