Blerim Gjeladini:Marketingu i mirë bëhet duke punuar ndershëm dhe duke respektuar politikat e komunitetit.

Tuesday, 17 Janar 2023 15:31

Kur Facebook gjen fushata që përfshijnë grupe llogarish dhe faqesh që kërkojnë të mashtrojnë njerëzit se kush janë dhe çfarë po bëjnë duke u mbështetur në llogari të rreme, ai heq si llogaritë joautentike ashtu edhe ato autentike, faqet dhe grupet e përfshira drejtpërdrejtë me ta. Ky është një tregues i fortë për të gjithë grupet e interesit që bazohen mbi llogari të rreme. Mund të bëni një punë të madhe të ngritur mbi llogari fallso por së shpejti do të jetë radha e faqes suaj për t'u fshirë nga Facebook. Marketingu i mirë bëhet duke punuar ndershëm dhe duke respektuar politikat e komunitetit. #ai #facebook #facebookadscampaign

Modifikuar më Tuesday, 17 Janar 2023 15:36
Login to post comments

Lajmet e fundit

Këlliçi kafe me akademikun Apollon Baçe: Çfarë mund të shpëtojmë nga Tirana jonë e bukur më 14 maj

Politikë

Këlliçi kafe me akademikun Apollon Baçe: Çfarë mund të shpëtojmë nga Tirana jonë e bukur më 14 maj

Kandidati i Partisë Demokratike i dalë nga primaret për Bashkinë e Tiranës, Belind Këlliçi është takuar me akademikun e mirënjohur Apollon Baçe. ‘Çfarë mund të shpëtojmë nga Tirana jonë e bukur...

Mjekët e infermierët braktisin vendin, VOA: Shqipëria në vështirësi për fuqi punëtore të kualifikuar

Politikë

Mjekët e infermierët braktisin vendin, VOA: Shqipëria në vështirësi për fuqi punëtore të kualifikuar

Në Shqipëri, zhvillimi me shpejtësi vitet e fundit i sektorit të turizmit dhe atij të ndërtimit ka nxjerrë në pah nevojën për më shumë specialistë dhe punonjës të kualifikuar, që...

Takimi i zjarrtë në Kurbin, Behar Haxhiu mesazh demokratëve dhe rivalëve

Politikë

Takimi i zjarrtë në Kurbin, Behar Haxhiu mesazh demokratëve dhe rivalëve

  Kandidati i koalicionit opozitar "Bashkë Fitojmë" për bashkinë e Kurbinit, Behar Haxhiu, ka falenderuar mbështetësit dhe bashkëqytetarët për pritjen e zjarrtë që i rezervuan kryetarit të PD, Sali Berisha.  Ai shkruan...