×

Warning

JUser: :_load: Unable to load user with ID: 44

SEANCA LIVE/ Burgosen 11 persona, mbështetësit paralajmërojnë kryeministrin

E mërkurë, 04 Prill 2018 14:42

Gjykata Kukës ka dhënën masën “arrest me burg” për 11 persona , ”detyrim paraqitje” për 10 persona, dhe “arrest shtëpie”për dy persona.

Ky vendim është kundërshtuar në mënyrë kategorike nga familjarët e të arrestuarve dhe priten protesta massive.

“Ata janë heronj., ata janë luanë, do I mbështesim deri në fund “,- thonë mbështetësit.

Ata e cilësojnë protestën të ligjshme dhe paralajmërojnë kryeministrin se nuk do të ndalen.  

Modifikuar më E mërkurë, 04 Prill 2018 15:06
Login to post comments

Lajmet e fundit

Onelda Zefi: Lali Eri vazhdon te tallet me Kombinatin te Cilin do ta bente "Kombiart".

Politikë

Onelda Zefi: Lali Eri vazhdon te tallet me Kombinatin te Cilin do ta bente "Kombiart".

Nga Onelda Zefi: Vendoset veto ne lulishten e vetme qe ka ngelur ne zonen e Parafabrikateve tek Rr:Llambi Bonata ne Kombinat. Shikoni sesi Lali Eri vazhdon te tallet me Kombinatin te Cilin...

Tritan Shehu: Konferenca Anestezi-Reanimacionit, paraqitje arritjesh e perspektivash profesionale e shkencore.

Politikë

Tritan Shehu: Konferenca Anestezi-Reanimacionit, paraqitje arritjesh e perspektivash profesionale e shkencore.

Nga Tritan Shehu: Konferenca Anestezi-Reanimacionit, paraqitje arritjesh e perspektivash profesionale e shkencore.Prej dy ditesh ne Hotel “Tirana” po zhvillon punimet, e ndare ne dy auditore, Konferenca e Pare Nderkombetare, njekohesisht dhe...

'Drejt Gjermanisë', UEFA publikon disa nga fotot më ikonike të Shqipërisë

Sport

'Drejt Gjermanisë', UEFA publikon disa nga fotot më ikonike të Shqipërisë

Shqipëria u kualifikua për herë të dytë në historinë e saj, në një kampionat Europian.   Kuqezinjtë i mbyllën kualifikueset në vendin e parë, duke lënë pas kombëtare të forta si Çekia...