×

Warning

JUser: :_load: Unable to load user with ID: 44

Kapet laçiani me kokainë, ja ku e shiste drogën

E mërkurë, 04 Prill 2018 15:02

Policia e Kurbinit në kuadër të operacionit të koduar ‘’PARKIMI’’ ka sekuestruar një sasi lënde narkotike e dyshuar për kokainë dhe ka arrestuar shtetasin Jurgen Sokoli 22 vjeç si poseduas I saj.

Arrestimi I tij, u bë gjatë një kontrolli të ushtruar në automjetin e tij tip ‘’Land Rover’ pranë një karburanti në aksin Laç-Kurbin, ku I është gjetur një sasi prej 140 gram lëndë e dyshuar narkotike e llojit kokainë.

Policia I ka sekuestruar në cilësinë e provës materiale lëndë narkotike, një peshore elektronike, një telefon celular dhe automjetin.

Materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Kurbin për veprime të mëtejshme në ngarkim të këtij shtetasi për veprën penale “ Prodhim dhe shitja e narkotikëve” parashikuar nga neni 283/1 të Kodit Penal.

Modifikuar më E mërkurë, 04 Prill 2018 15:04
Login to post comments

Lajmet e fundit

Toni Kroos njofton fundin e karrierës/ BILD: Po largohet lideri i kombëtares...

Sport

Toni Kroos njofton fundin e karrierës/ BILD: Po largohet lideri i kombëtares...

Nga Christian Falk, BILD   Ai ka qenë prej vitesh një nga yjet tanë më të mëdhenj aktivë të futbollit në mbarë botën. Por jo për shumë kohë...  Lideri i kombëtares Toni Kroos...

Fluksi i pushuesve nxit turizmin detar/ Sigurimi i Përgjegjësisë për mjetet lundruese, çka ju nevojitet për një lundrim të qetë

Sociale

Fluksi i pushuesve nxit turizmin detar/ Sigurimi i Përgjegjësisë për mjetet lundruese, çka ju nevojitet për një lundrim të qetë

Vrulli i turizmit gjatë viteve të fundit në Shqipëri ka nxitur zhvillimin e aktiviteteve të turizmit detar për qëllime çlodhëse dhe argëtuese.  Sipas Ministrisë së Turizmit dhe Mjedisit deri më tani...

Onelda Zefi: Lali Eri vazhdon te tallet me Kombinatin te Cilin do ta bente "Kombiart".

Politikë

Onelda Zefi: Lali Eri vazhdon te tallet me Kombinatin te Cilin do ta bente "Kombiart".

Nga Onelda Zefi: Vendoset veto ne lulishten e vetme qe ka ngelur ne zonen e Parafabrikateve tek Rr:Llambi Bonata ne Kombinat. Shikoni sesi Lali Eri vazhdon te tallet me Kombinatin te Cilin...