×

Warning

JUser: :_load: Unable to load user with ID: 53

Policia në kërkim të vlonjatit të zhdukur, gjendet motorri i ujit në Budva

E mërkurë, 04 Prill 2018 17:43

Policia ka nisur ditën e djeshme këkimet për 32 vjeçarin nga Vlora , i cili ka humbur kontaktet me familjen rreth një javë më parë.

Ndërkohë mbrëmjen e djeshme është gjetur motorri i tij, rreth 10 milje nga bregu i Budvës nga familjarët e Santo Ymeraj. Ky i fundit ka dalë në det ditën e enjte në mbrëmje rreth orës 22: 30 dhe rreth orës 1:30 të së premtes ka patur kontaktin e fundit me familjarët , të cilëve i ka thënë në telefon se deti ka shumë dallgë dhe se rrezikonte të mbytej.

Ndërkohë që policia vijon kërkimet, fati i 32 vjeçarit mbetet ende enigmë.

Modifikuar më E mërkurë, 04 Prill 2018 17:54
Login to post comments

Lajmet e fundit

Toni Kroos njofton fundin e karrierës/ BILD: Po largohet lideri i kombëtares...

Sport

Toni Kroos njofton fundin e karrierës/ BILD: Po largohet lideri i kombëtares...

Nga Christian Falk, BILD   Ai ka qenë prej vitesh një nga yjet tanë më të mëdhenj aktivë të futbollit në mbarë botën. Por jo për shumë kohë...  Lideri i kombëtares Toni Kroos...

Fluksi i pushuesve nxit turizmin detar/ Sigurimi i Përgjegjësisë për mjetet lundruese, çka ju nevojitet për një lundrim të qetë

Sociale

Fluksi i pushuesve nxit turizmin detar/ Sigurimi i Përgjegjësisë për mjetet lundruese, çka ju nevojitet për një lundrim të qetë

Vrulli i turizmit gjatë viteve të fundit në Shqipëri ka nxitur zhvillimin e aktiviteteve të turizmit detar për qëllime çlodhëse dhe argëtuese.  Sipas Ministrisë së Turizmit dhe Mjedisit deri më tani...

Onelda Zefi: Lali Eri vazhdon te tallet me Kombinatin te Cilin do ta bente "Kombiart".

Politikë

Onelda Zefi: Lali Eri vazhdon te tallet me Kombinatin te Cilin do ta bente "Kombiart".

Nga Onelda Zefi: Vendoset veto ne lulishten e vetme qe ka ngelur ne zonen e Parafabrikateve tek Rr:Llambi Bonata ne Kombinat. Shikoni sesi Lali Eri vazhdon te tallet me Kombinatin te Cilin...