×

Warning

JUser: :_load: Unable to load user with ID: 53

Goditet me kokë nga kolegu/ Shqiptari ndërron jetë pas një muaji

E mërkurë, 04 Prill 2018 18:41

Një tjetër shqiptar ka ndërruar jetë në një spital në Itali, pasi ishte goditur me kokë nga një tjetër shqiptar në një zdrukthuari në Bientina.

Kjo ngjarje ndodhi në 8 mars të këtij viti, ndërsa Astrit Gerdeci 45 vjeç ka ndërruar jetë sot në një spital në Cisanello. Sipas mediave italiane autori është shqiptari Zinhi Cullhai, 24 vjeç.

24-vjecari e qëlloi shqiptarin me kokë duke i shkaktuar dëmtime të rënda, ndërsa goditja në kokë i kishte shkaktuar thyerje të kafkës dhe gjakderdhje të brendshme.

Dyshohet se sherri midis dy shqiptarëve ka ndodhur për motive të dobta.

Login to post comments

Lajmet e fundit

Toni Kroos njofton fundin e karrierës/ BILD: Po largohet lideri i kombëtares...

Sport

Toni Kroos njofton fundin e karrierës/ BILD: Po largohet lideri i kombëtares...

Nga Christian Falk, BILD   Ai ka qenë prej vitesh një nga yjet tanë më të mëdhenj aktivë të futbollit në mbarë botën. Por jo për shumë kohë...  Lideri i kombëtares Toni Kroos...

Fluksi i pushuesve nxit turizmin detar/ Sigurimi i Përgjegjësisë për mjetet lundruese, çka ju nevojitet për një lundrim të qetë

Sociale

Fluksi i pushuesve nxit turizmin detar/ Sigurimi i Përgjegjësisë për mjetet lundruese, çka ju nevojitet për një lundrim të qetë

Vrulli i turizmit gjatë viteve të fundit në Shqipëri ka nxitur zhvillimin e aktiviteteve të turizmit detar për qëllime çlodhëse dhe argëtuese.  Sipas Ministrisë së Turizmit dhe Mjedisit deri më tani...

Onelda Zefi: Lali Eri vazhdon te tallet me Kombinatin te Cilin do ta bente "Kombiart".

Politikë

Onelda Zefi: Lali Eri vazhdon te tallet me Kombinatin te Cilin do ta bente "Kombiart".

Nga Onelda Zefi: Vendoset veto ne lulishten e vetme qe ka ngelur ne zonen e Parafabrikateve tek Rr:Llambi Bonata ne Kombinat. Shikoni sesi Lali Eri vazhdon te tallet me Kombinatin te Cilin...