×

Warning

JUser: :_load: Unable to load user with ID: 53

Moti suprizon/ Prej ditës së nesërme rinisin reshjet

E mërkurë, 04 Prill 2018 19:10
Foto Ilustruese Foto Ilustruese

Prej ditës së nesërme, dielli dhe temperaturat e larta do ia lënë vendin reshjeve.

Sipas Meteoalb nga pasditja e së enjtes priten vranësira dhe reshje shiu në të gjithë vendit, ndërkohë që edhe temperaturat do të ulen disa gradë.

Era pritet të jetë mesatare, ndërkohë që në bregdet do të jetë më e fortë.

Ndërkohë nuk dihet nëse intensiteti i reshjeve do të jetë i lartë dhe a do ketë rrezik përmbytjesh në zona të caktuara të vendit.

Login to post comments

Lajmet e fundit

Onelda Zefi: Lali Eri vazhdon te tallet me Kombinatin te Cilin do ta bente "Kombiart".

Politikë

Onelda Zefi: Lali Eri vazhdon te tallet me Kombinatin te Cilin do ta bente "Kombiart".

Nga Onelda Zefi: Vendoset veto ne lulishten e vetme qe ka ngelur ne zonen e Parafabrikateve tek Rr:Llambi Bonata ne Kombinat. Shikoni sesi Lali Eri vazhdon te tallet me Kombinatin te Cilin...

Tritan Shehu: Konferenca Anestezi-Reanimacionit, paraqitje arritjesh e perspektivash profesionale e shkencore.

Politikë

Tritan Shehu: Konferenca Anestezi-Reanimacionit, paraqitje arritjesh e perspektivash profesionale e shkencore.

Nga Tritan Shehu: Konferenca Anestezi-Reanimacionit, paraqitje arritjesh e perspektivash profesionale e shkencore.Prej dy ditesh ne Hotel “Tirana” po zhvillon punimet, e ndare ne dy auditore, Konferenca e Pare Nderkombetare, njekohesisht dhe...

'Drejt Gjermanisë', UEFA publikon disa nga fotot më ikonike të Shqipërisë

Sport

'Drejt Gjermanisë', UEFA publikon disa nga fotot më ikonike të Shqipërisë

Shqipëria u kualifikua për herë të dytë në historinë e saj, në një kampionat Europian.   Kuqezinjtë i mbyllën kualifikueset në vendin e parë, duke lënë pas kombëtare të forta si Çekia...