×

Warning

JUser: :_load: Unable to load user with ID: 53

Merret peng një 18 vjeçar se i ngacmonte vajzën

E mërkurë, 04 Prill 2018 21:15

Tre persona nga e njëjta familje dhe një i afërm i tyre, kanë marrë peng një 18-vjeçar, me dyshimin se ka ngacmuar vajzën e një prej autorëve.

Ngjarja ndodhi në Kuçovë, dhe policia sqaron se personat kanë marrë peng të riun për rreth dy orë në mjediset e Terminalit të autobusëve në lagjen “Tafil Skëndo”.

18-vjeçari të cilit i është hequr liria në mënyrë të paligjshme është banues në lagjen 11 Janari.

Policia thotë se ka arrestuar dy prej autorëve K.H, 38 vjeç, banues në lagjen 11 Janari dhe Ç.T 23 vjeç, banues në Divjakë.

Ndërsa dy persona të tjerë që bashkëpunuan në këtë vepër penale, janë shpallur në kërkim. Ata janë A.H, 35 vjeç dhe P.H, 41 vjeç, të dy banues në lagjen 11 Janari, Kuçovë.

Blutë e Kuçovës sqarojnë se po punohet për kapjen e autorëve të tjerë, ndërsa hetimet ndaj tyre do të kryhen për veprën penale “Heqje e paligjshme e lirisë e kryer në bashkëpunim”

Login to post comments

Lajmet e fundit

Onelda Zefi: Lali Eri vazhdon te tallet me Kombinatin te Cilin do ta bente "Kombiart".

Politikë

Onelda Zefi: Lali Eri vazhdon te tallet me Kombinatin te Cilin do ta bente "Kombiart".

Nga Onelda Zefi: Vendoset veto ne lulishten e vetme qe ka ngelur ne zonen e Parafabrikateve tek Rr:Llambi Bonata ne Kombinat. Shikoni sesi Lali Eri vazhdon te tallet me Kombinatin te Cilin...

Tritan Shehu: Konferenca Anestezi-Reanimacionit, paraqitje arritjesh e perspektivash profesionale e shkencore.

Politikë

Tritan Shehu: Konferenca Anestezi-Reanimacionit, paraqitje arritjesh e perspektivash profesionale e shkencore.

Nga Tritan Shehu: Konferenca Anestezi-Reanimacionit, paraqitje arritjesh e perspektivash profesionale e shkencore.Prej dy ditesh ne Hotel “Tirana” po zhvillon punimet, e ndare ne dy auditore, Konferenca e Pare Nderkombetare, njekohesisht dhe...

'Drejt Gjermanisë', UEFA publikon disa nga fotot më ikonike të Shqipërisë

Sport

'Drejt Gjermanisë', UEFA publikon disa nga fotot më ikonike të Shqipërisë

Shqipëria u kualifikua për herë të dytë në historinë e saj, në një kampionat Europian.   Kuqezinjtë i mbyllën kualifikueset në vendin e parë, duke lënë pas kombëtare të forta si Çekia...