×

Warning

JUser: :_load: Unable to load user with ID: 53

JUser: :_load: Unable to load user with ID: 44

Detyrat ishin të qarta nga shefat e tyre për punonjësit e policisë së kryeqytetit e jo vetëm, që të mos…
Gazetari me eksperiencë, i mbulimit të Prokuroisë, Trashëgim Sokolaj publikoi sot shkeljet që prokurorja e Kukësit Alma Ahmeti ka bërë…
Gjykatësja Alma Ahmeti , e cila la në burg 11 Kuksianë nga 23 që u arrestuan për protestën në Rrugën…
U zhvillua sot në Tiranë konferenca ballkanike e të majtëve të rajonit. Në konferencë ishte i pranishëm edhe Albin Kurti,…
Policia ka nisur ditën e djeshme këkimet për 32 vjeçarin nga Vlora , i cili ka humbur kontaktet me familjen…
Shqipëria ka qënë sot në qendër të vëmendies jo vetëm nga mediat e vendit por edhe ato mbarëbotërore. Agjenci të…
Tendenca e rënies së euros shfaqet sërish. Monedha e përbashkët ra sot nën nivelin e 130 lekëve duke u këmbyer…
Tjetër dëshmi tronditëse e një prej protestuesve të Rrugës së Kombit i cili rrëfeu sot në sallën e gjyqit në…
Alma Ahmeti, gjyqtarja e Kukësit, e cila sot në Gjykatën e Tiranës vendosi të lërë në burg 11 protestuesit e…
Një punonjë i HEC-it, ka rënë 50 metra në greminë, por sipas deklarimeve paraprake nuk ka qenë në punë. Shtetasi…
Në një prononcim për mediat kryetari I PD , Lulzim Basha ka thënë se protesta nxori fytyren e rregjimit kriminal…
Pas verdiktit të gjykatës, deputetët e Partisë Demokratike dhe të pranishmit në sallë kanë kundërshtuar në kor duke thjerrë: “turp”,…

Lajmet e fundit

Onelda Zefi: Lali Eri vazhdon te tallet me Kombinatin te Cilin do ta bente "Kombiart".

Politikë

Onelda Zefi: Lali Eri vazhdon te tallet me Kombinatin te Cilin do ta bente "Kombiart".

Nga Onelda Zefi: Vendoset veto ne lulishten e vetme qe ka ngelur ne zonen e Parafabrikateve tek Rr:Llambi Bonata ne Kombinat. Shikoni sesi Lali Eri vazhdon te tallet me Kombinatin te Cilin...

Tritan Shehu: Konferenca Anestezi-Reanimacionit, paraqitje arritjesh e perspektivash profesionale e shkencore.

Politikë

Tritan Shehu: Konferenca Anestezi-Reanimacionit, paraqitje arritjesh e perspektivash profesionale e shkencore.

Nga Tritan Shehu: Konferenca Anestezi-Reanimacionit, paraqitje arritjesh e perspektivash profesionale e shkencore.Prej dy ditesh ne Hotel “Tirana” po zhvillon punimet, e ndare ne dy auditore, Konferenca e Pare Nderkombetare, njekohesisht dhe...

'Drejt Gjermanisë', UEFA publikon disa nga fotot më ikonike të Shqipërisë

Sport

'Drejt Gjermanisë', UEFA publikon disa nga fotot më ikonike të Shqipërisë

Shqipëria u kualifikua për herë të dytë në historinë e saj, në një kampionat Europian.   Kuqezinjtë i mbyllën kualifikueset në vendin e parë, duke lënë pas kombëtare të forta si Çekia...