×

Warning

JUser: :_load: Unable to load user with ID: 44

Pas një debati për motive pronësie, Fatmir Cenaj, ka plagosur me armë zjarri ish kryetarin e fshatit Rehovë të Poliçanit.…
Policia e Vorës ka vënë  në pranga shtetasin Jakup Hoxha, të shpallur në kërkim për kultivim lëndësh narkotike prej një…
Policia e Athinës ka shkatërruar një grup të shpërndarjes së kokainës. 5 shqiptarë që vepronin në zonat e Neas, Smirnit,…
Vijon tashmë për ditësh protesta e qindra qytetarëve para Drejtorisë së Policisë në Tiranë. Protestuesit kanë bllokuar rrugën duke paralizuar…
Një 53- vjeçar është arrestuar sot në flagrancë nga Policia e Beratit për armëmbajtje pa leje. Mësohet se arrestimi i…
Një 42-vjeçar shqiptar ka mbetur i plagosur nga efektivët e policisë italiane. Kjo e fundit ishte vënë në ndjekjen e…
Gjykata e Kukësit nëpërmjet një njoftimi për mediat ka bërë me dije se seanca për të arrestuarit e protestës kundër…
Një 14-vjeçar ka tentuar t’i japë fund jetës, duke varur veten me litar në banesën e tij. Ngjarja ka ndodhur…
Parku i Liqenit është kthyer tashmë në një destinacion shumë të pëlqyer për qytetarët e Tiranës falë investimeve të kryera.…
Policia ka arrestuar ditën e djeshme fatorinon e autobusit urban të linjës Tiranë-Vorë, pasi ky i fundit së bashku me…
Pas tre ditësh protestë para Drejtorisë së policisë Tiranë, sot pritet vendimi i Gjykatës për 23 personat e arrestuar. Protesta…
Një histori inspiruese dhe e bukur si ajo e Jamabërit … Jamarbër Hoxha, sot 7 vjeç është fëmijë me probleme…

Lajmet e fundit

Onelda Zefi: Lali Eri vazhdon te tallet me Kombinatin te Cilin do ta bente "Kombiart".

Politikë

Onelda Zefi: Lali Eri vazhdon te tallet me Kombinatin te Cilin do ta bente "Kombiart".

Nga Onelda Zefi: Vendoset veto ne lulishten e vetme qe ka ngelur ne zonen e Parafabrikateve tek Rr:Llambi Bonata ne Kombinat. Shikoni sesi Lali Eri vazhdon te tallet me Kombinatin te Cilin...

Tritan Shehu: Konferenca Anestezi-Reanimacionit, paraqitje arritjesh e perspektivash profesionale e shkencore.

Politikë

Tritan Shehu: Konferenca Anestezi-Reanimacionit, paraqitje arritjesh e perspektivash profesionale e shkencore.

Nga Tritan Shehu: Konferenca Anestezi-Reanimacionit, paraqitje arritjesh e perspektivash profesionale e shkencore.Prej dy ditesh ne Hotel “Tirana” po zhvillon punimet, e ndare ne dy auditore, Konferenca e Pare Nderkombetare, njekohesisht dhe...

'Drejt Gjermanisë', UEFA publikon disa nga fotot më ikonike të Shqipërisë

Sport

'Drejt Gjermanisë', UEFA publikon disa nga fotot më ikonike të Shqipërisë

Shqipëria u kualifikua për herë të dytë në historinë e saj, në një kampionat Europian.   Kuqezinjtë i mbyllën kualifikueset në vendin e parë, duke lënë pas kombëtare të forta si Çekia...