Çiftet mbretërore ishin për darkë dhe ne të gjithë e humbëm?

Saturday, 17 November 2018 21:02

Dukeshat e Anglisë, njëra më e bukur se tjetra, morën pjesë në një darkë private për Fondacionin Mbretëror, raporton ELLE UK. Edhe pse shumë e dëshiruar për fotoreporterët si situatë, asnjë nga anëtarët e shtypit për fat të keq nuk ka fotografi.
Bashkëshortet ishin në darkën private të shoqëruara edhe nga dy princat,
Kjo shënon ngjarjen e dytë të përbashkët të çifteve mbretërore këtë javë, pas festimeve të ditëlindjes së 70-të të Princit Charles në Buckingham Palace në natën e së mërkurës.
Fotot u mundën të shkëputeshin vetëm kur darka mbaroi dhe çiftet mbretërore ishin duke u larguar. Meghan dhe Kate u panë nga makinat e tyre dhe ajo që ra në sytë e fotoreporterëve ishin vathët e mahnitshme.

Login to post comments

Lajmet e fundit

Vesh fanellën me mbishkrimin ‘Jashari’/ Granit Xhaka nderon familjen heroike të Kosovës

Sport

Vesh fanellën me mbishkrimin ‘Jashari’/ Granit Xhaka nderon familjen heroike të Kosovës

  Granit Xhaka ishte protagonist absolut në ndeshjen Serbi-Zvicër që përfundoi me shifrat 2:3 dhe çoi helvetët në fazën tjetër të Botërorit. Pasi u bë lider në fushën e lojës, shqiptari i...

Berisha: Kushtetuta na autorizon që të protestojmë në bulevard! Pikë!

Politikë

Berisha: Kushtetuta na autorizon që të protestojmë në bulevard! Pikë!

  “Ne do zbatojmë Kushtetutën. Ne zbatojmë me përpikmëri Kushtetutën” theksoi sot Sali Berisha, kryetari i PD-së, lidhur me protestën e opozitës më 6 dhjetor, gjatë një konference për shtyp. "Ne do...

‘Shpifje të ulëta’. Berisha: Do publikoj skandalin e ambasadorit britanik

Politikë

‘Shpifje të ulëta’. Berisha: Do publikoj skandalin e ambasadorit britanik

  Kryetari demokrat, Sali Berisha, reagoi sërish me ashpërsi ndaj ambasadorit britanik në Tiranë, Alastair King-Smith. Ai tha se ambasadori ka shpifur në mënyrë të ulët. “Është përdorur korrupsioni për të luftuar...