Meshkujt e këtyre shenjave të zodiakut nuk e meritojnë dashurinë tuaj

Premte, 22 November 2019 13:03

GAFORRJA: Vajza nëse në jetën tuaj sapo ka hyrë një mashkull Gaforre, mos u mendoni dy herë për t’i dhënë duart. Na besoni, do t’i kurseni vetes shumë probleme. Burrat dhe djemtë e lindur në këtë shenjë janë po aq , a mos më shumë dramatikë, sa femrat Gaforre. Nuk janë kurrë të kënaqur me atë që ju bëni në lidhje, dinë vetëm të ankohen, të viktimizohen dhe mendojnë se duhet t’u shkoni gjithmonë pas fillit. Me pak fjalë, nuk meritojnë as kohën dhe dashurinë tuaj.

AKREPI: Sharmi i Akrepit nuk ka të krahasuar me asgjë tjetër. Ai do përpiqet t’ju bëjë për vete me të gjitha mënyrat, duhet ta pranojmë që është një nga shenjat më karizmatike dhe joshëse të zodiakut, por vetëm më pas shfaq fytyrën e tij të vërtetë.  Mashkulli Akrep është manipulator i lindur dhe xheloz i sëmurë. I pëlqen t’i rrotullojë gjërat sipas qejfit të tij, duke të bërë të ndihesh keq sepse nuk je në lartësinë e tij. Të duhen akoma arsye për të mos i besuar?

PESHQIT: Me siguri u habitët që gjetët edhe Peshqit në mesin e shenjave që duhet të shmangni, por ja që edhe shenja më romantike e zodiakut ka anët e saj të errëta. Burrat dhe djemtë e lindur në këtë shenjë janë kokëfortë dhe fatalistë, nuk duan ta pranojnë se në lidhje ka edhe momente dobësie, por mendojnë direkt fundit. Ata do t’ju persekutojnë gjithë kohës me dyshime, pyetje të pafundme dhe presion të vazhdueshëm për të mos i lënë, kur në të vërtetë ju as që e mendoni diçka të tillë.

Login to post comments

Lajmet e fundit

Toni Kroos njofton fundin e karrierës/ BILD: Po largohet lideri i kombëtares...

Sport

Toni Kroos njofton fundin e karrierës/ BILD: Po largohet lideri i kombëtares...

Nga Christian Falk, BILD   Ai ka qenë prej vitesh një nga yjet tanë më të mëdhenj aktivë të futbollit në mbarë botën. Por jo për shumë kohë...  Lideri i kombëtares Toni Kroos...

Fluksi i pushuesve nxit turizmin detar/ Sigurimi i Përgjegjësisë për mjetet lundruese, çka ju nevojitet për një lundrim të qetë

Sociale

Fluksi i pushuesve nxit turizmin detar/ Sigurimi i Përgjegjësisë për mjetet lundruese, çka ju nevojitet për një lundrim të qetë

Vrulli i turizmit gjatë viteve të fundit në Shqipëri ka nxitur zhvillimin e aktiviteteve të turizmit detar për qëllime çlodhëse dhe argëtuese.  Sipas Ministrisë së Turizmit dhe Mjedisit deri më tani...

Onelda Zefi: Lali Eri vazhdon te tallet me Kombinatin te Cilin do ta bente "Kombiart".

Politikë

Onelda Zefi: Lali Eri vazhdon te tallet me Kombinatin te Cilin do ta bente "Kombiart".

Nga Onelda Zefi: Vendoset veto ne lulishten e vetme qe ka ngelur ne zonen e Parafabrikateve tek Rr:Llambi Bonata ne Kombinat. Shikoni sesi Lali Eri vazhdon te tallet me Kombinatin te Cilin...