Dafina Duti bëhet nënë për herë të dytë

E mërkurë, 11 December 2019 14:15

Në shtator të këtij viti, këngëtarja Dafina Duti tregoi për here të parë se ishte në pritje të ëmbël. Këngëtarja u shpreh e emocionuar se nga martesa e saj e dytë do të vijë në jetë një fëmijë. Epo tashmë fëmija paska ardhur në jetë dhe lajmin e bukur e ka bërë të ditur vetë këngëtarja. Ajo ka publikuar në Instastory një foto ku tregon një pjesë të fytyrës së vajzës dhe zbulon emrin e saj. Dafina ka vendosur ta pagëzojë vajzën e saj me emrin, Kaylee.

Nga martesa e parë, Dafina ka edhe një vajzë tjetër të quajtur, Elizabet.

Përsa i përket njohjes me bashkëshortin, Dafina ka treguar se janë njohur gjatë një koncerti në Shëngjin dhe në fillim ka preferuar që të mos bëjë asgjë publike. Ajo dhe Tafil Kurtishi, vendosën të martohen pas 9 muajsh lidhje.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Login to post comments

Lajmet e fundit

Toni Kroos njofton fundin e karrierës/ BILD: Po largohet lideri i kombëtares...

Sport

Toni Kroos njofton fundin e karrierës/ BILD: Po largohet lideri i kombëtares...

Nga Christian Falk, BILD   Ai ka qenë prej vitesh një nga yjet tanë më të mëdhenj aktivë të futbollit në mbarë botën. Por jo për shumë kohë...  Lideri i kombëtares Toni Kroos...

Fluksi i pushuesve nxit turizmin detar/ Sigurimi i Përgjegjësisë për mjetet lundruese, çka ju nevojitet për një lundrim të qetë

Sociale

Fluksi i pushuesve nxit turizmin detar/ Sigurimi i Përgjegjësisë për mjetet lundruese, çka ju nevojitet për një lundrim të qetë

Vrulli i turizmit gjatë viteve të fundit në Shqipëri ka nxitur zhvillimin e aktiviteteve të turizmit detar për qëllime çlodhëse dhe argëtuese.  Sipas Ministrisë së Turizmit dhe Mjedisit deri më tani...

Onelda Zefi: Lali Eri vazhdon te tallet me Kombinatin te Cilin do ta bente "Kombiart".

Politikë

Onelda Zefi: Lali Eri vazhdon te tallet me Kombinatin te Cilin do ta bente "Kombiart".

Nga Onelda Zefi: Vendoset veto ne lulishten e vetme qe ka ngelur ne zonen e Parafabrikateve tek Rr:Llambi Bonata ne Kombinat. Shikoni sesi Lali Eri vazhdon te tallet me Kombinatin te Cilin...