‘Ethet’ e Eurovision-it/ Ronela Hajati ‘e frikësuar’, për një arsye të fortë

E mërkurë, 26 Janar 2022 09:50

 

Këngëtarja Ronela Hajati do të jetë përfaqësuesja jonë në “Eurovision” për vitin 2022.

Kënga e saj “Sekret” fitoi çmimin e parë në Festivalin RTSH

 

Duket se “ethet” e festivalit e kanë zënë që tani Ronelën, e cila ka nisur përgatitjet.

 

Ajo ka treguar se është e frikësuar, për një arsye të fortë.

 

Ronela është renditur si artistja e parë që do performojë në “Eurovision”.

Ajo do këndojë “Sekret” në natën e parë gjysmëfinale.

 

"Ok, tani jam e frikësuar”, shkroi këngëtarja.

Së fundmi, ajo ka treguar në rrjetet sociale se po niset për Londër.

Ajo atje do të bashkëpunojë me një nga producentët e saj të preferuar, për ta përpunuar këngën dhe për ta sjellë në versionin më të mirë.

Login to post comments

Lajmet e fundit

Vesh fanellën me mbishkrimin ‘Jashari’/ Granit Xhaka nderon familjen heroike të Kosovës

Sport

Vesh fanellën me mbishkrimin ‘Jashari’/ Granit Xhaka nderon familjen heroike të Kosovës

  Granit Xhaka ishte protagonist absolut në ndeshjen Serbi-Zvicër që përfundoi me shifrat 2:3 dhe çoi helvetët në fazën tjetër të Botërorit. Pasi u bë lider në fushën e lojës, shqiptari i...

Berisha: Kushtetuta na autorizon që të protestojmë në bulevard! Pikë!

Politikë

Berisha: Kushtetuta na autorizon që të protestojmë në bulevard! Pikë!

  “Ne do zbatojmë Kushtetutën. Ne zbatojmë me përpikmëri Kushtetutën” theksoi sot Sali Berisha, kryetari i PD-së, lidhur me protestën e opozitës më 6 dhjetor, gjatë një konference për shtyp. "Ne do...

‘Shpifje të ulëta’. Berisha: Do publikoj skandalin e ambasadorit britanik

Politikë

‘Shpifje të ulëta’. Berisha: Do publikoj skandalin e ambasadorit britanik

  Kryetari demokrat, Sali Berisha, reagoi sërish me ashpërsi ndaj ambasadorit britanik në Tiranë, Alastair King-Smith. Ai tha se ambasadori ka shpifur në mënyrë të ulët. “Është përdorur korrupsioni për të luftuar...