Tritan Shehu/Media e lire, ka vete sy, goje e veshe!Prej shkurtit, nje deformim psikologjik i qytetareve

E mërkurë, 11 November 2020 12:36

https://youtube.com/watch?v=y1VPrqXqASk&feature=share
Media e lire, ka vete sy, goje e veshe!
Prej shkurtit, nje deformim psikologjik i qytetareve e pacienteve megjithe punen e devoteshme te personelit shendetesor.
Komiteti e ekspertet te dalin “mbi qeverine” me opinionet e tyre transparente.
Vendit sot i duhen mbi 5 mije teste PCR e mijra imunologjike gratis.
Hallka te rendesishme te sistemit shendetesor mbahen te pa shfrytezuara.
Rimbursimi i shpenzimeve diagnostikuese e mjekuese ambulatore domosdoshmeri.
Sfida e re e madhe-fillimi ne vend i vaksinimit Covid brenda Dhjetorit!

Modifikuar më E mërkurë, 11 November 2020 17:04
Login to post comments

Lajmet e fundit

Mbrëmje e madhe në Champions/ Bayern-Arsenal dhe City-Real, gjithçka e hapur për në gjysmëfinale

Sport

Mbrëmje e madhe në Champions/ Bayern-Arsenal dhe City-Real, gjithçka e hapur për në gjysmëfinale

Sonte në mbrëmje do të mësohen dy “biletat” e tjera gjysmëfinale të Champions-it.   Në orën 21:00 do të luhen Manchester City-Real Madrid dhe Bayern Munchen-Arsenal. Manchester City duket disi më favorit pas...

Nderimi i Patti Smith-it për Dua Lipën

Show-biz

Nderimi i Patti Smith-it për Dua Lipën

Tre vjet pas pasi filloi të publikohet lista me 100 pionierët revolucionar të revistës TIME në fusha të ndryshme të jetës, Dua Lipa zbukuron kopertinën e saj të re si një nga njerëzit më...

“Markat, ndikimi kryesisht nga Perëndimi”

Media

“Markat, ndikimi kryesisht nga Perëndimi”

Flet Era Xhabafti, zv.menaxhere e përgjithshme e kompanisë “Mini Invest Albania”   Ndonëse pandemia ka ndikuar në kërkesën për më shumë komoditet, kërkesat janë që edhe rehatia të jetë me marka. Kështu shprehet...