Berisha mesazh Ramës:Ndalo terrorin ndaj qytetarëve të Kukësit

Saturday, 31 Mars 2018 19:15

Pas protestës së sotme në rrugën e kombit, ish-kryeministri Berisha i ka bërë thirrje Ramës të largojë fallangat e narkopolicisë për terror drejt Kukësit. Në një postim në facebook Berisha i kërkon të ndalojë terrorin ndaj qytetarëve të Kukësit.

Postimi i plotë

Rama dergon fallangat e narkopolicise per terror drejt Kukesit, i cili i kalli daten narkoshtetit!

Miq, me kete rast duhet ti them dhe njehere Edvinit: ndalo terrorin ndaj qytetareve te Kukesit, hiq urgjent taksen plaçke antikombetare ne “Rrugen e Kombit” dhe largo fallangat e tua nga qyteti, ndalo terrorin ndaj lumjaneve se perndryshe do te pesosh nje 20 shkurt te dyte si ati yt mizor.

Me qytetaret e Kukesit jane mbare shqiptaret. Revolta e tyre do fitoje! sb

Lexoni mesazhin e qytetarit dixhital. sb

“Pershendetje Z berisha tani po ktheme nga kosova edhe pash qe drejt kuksi po shkojn mbi 20 fugona policie per arrestim . Te lutem baj dicka per ate popull qe bani ni heroik !”

Modifikuar më Saturday, 31 Mars 2018 19:26
Login to post comments

Lajmet e fundit

Vesh fanellën me mbishkrimin ‘Jashari’/ Granit Xhaka nderon familjen heroike të Kosovës

Sport

Vesh fanellën me mbishkrimin ‘Jashari’/ Granit Xhaka nderon familjen heroike të Kosovës

  Granit Xhaka ishte protagonist absolut në ndeshjen Serbi-Zvicër që përfundoi me shifrat 2:3 dhe çoi helvetët në fazën tjetër të Botërorit. Pasi u bë lider në fushën e lojës, shqiptari i...

Berisha: Kushtetuta na autorizon që të protestojmë në bulevard! Pikë!

Politikë

Berisha: Kushtetuta na autorizon që të protestojmë në bulevard! Pikë!

  “Ne do zbatojmë Kushtetutën. Ne zbatojmë me përpikmëri Kushtetutën” theksoi sot Sali Berisha, kryetari i PD-së, lidhur me protestën e opozitës më 6 dhjetor, gjatë një konference për shtyp. "Ne do...

‘Shpifje të ulëta’. Berisha: Do publikoj skandalin e ambasadorit britanik

Politikë

‘Shpifje të ulëta’. Berisha: Do publikoj skandalin e ambasadorit britanik

  Kryetari demokrat, Sali Berisha, reagoi sërish me ashpërsi ndaj ambasadorit britanik në Tiranë, Alastair King-Smith. Ai tha se ambasadori ka shpifur në mënyrë të ulët. “Është përdorur korrupsioni për të luftuar...