Berisha:Pjerin Ndreu, narkokryetari monist i Lezhes infekton punonjesit e Bashkise!

E mërkurë, 29 July 2020 12:08

Nga Sali Berisha

Pjerin Ndreu, narkokryetari monist i Lezhes infekton punonjesit e Bashkise!

Lexoni mesazhin dhe shikoni fotot e punonjesit dixhital! sb

Pershndetje zoti Berisha! Dua te denancoj te ju 1 skandal, kryetari bashkis lezhe pjerin ndreu sipas ligjitduhet t ishte mbydh ne shpi se familjari i vet asht me korona virus.Ai nuk asht karantinu po ka vashdu pune perdita ne bashki ku ja ka njit gjith stafit bashkise korona virusin.Siq e shikoji dhe tabela qe pjerini duhet te ishte mbydh deri 26 korrik po ai ka ardh perdit ne pune. Ju lutem doktor anonim se te hekun ne prej pune kta.

Modifikuar më E mërkurë, 29 July 2020 12:10
Login to post comments

Lajmet e fundit

“Markat, ndikimi kryesisht nga Perëndimi”

Media

“Markat, ndikimi kryesisht nga Perëndimi”

Flet Era Xhabafti, zv.menaxhere e përgjithshme e kompanisë “Mini Invest Albania”   Ndonëse pandemia ka ndikuar në kërkesën për më shumë komoditet, kërkesat janë që edhe rehatia të jetë me marka. Kështu shprehet...

Çfarë do bëhet me dosjen ‘Xibraka’!

Politikë

Çfarë do bëhet me dosjen ‘Xibraka’!

Nga Flamur Vezaj: Dosja ‘XIBRAKA’ nuk ka vetëm emrin e Olsi Ramës! Aty ka edhe plot te tjerë, te njohur e te panjohur, biznesmen, ndërtues, kriminel e krerë bandash qe veprojnë akoma...

Dosja ‘5D’/ Zef Preçi: Skemë e ngjashme me inceneratorët, djajtë kanë dalë nga shishja

Politikë

Dosja ‘5D’/ Zef Preçi: Skemë e ngjashme me inceneratorët, djajtë kanë dalë nga shishja

Eksperti i ekonomisë, Zef Preçi, e konsideroi si një skemë të ngjashme me atë të inceneratorëve, atë të krijuar nga drejtorët e Erion Veliajt me kompaninë ‘5D’. Për emisionin “Task Force”...