Berisha/Mesuesit e Fierit lihen pa rroge. Narkoshteti drejte falimentimit nuk ka para!

Premte, 07 August 2020 20:10

Nga Sali Berisha

Mesuesit e Fierit lihen pa rroge.
Narkoshteti drejte falimentimit nuk ka para!

Lexoni mesazhet e mesuesve dixhital. sb

Përshëndetje doktor Berisha.
Mësuesit e Fierit kanë një javë pa marë rrogën, se drejtoresha e ZVa Fier Yllka Beci ka ikur me pushime dhe nuk firmos.
I themi ministres së arsimit ta kthejnë të marrën të formosë pastaj le të theket sa të dojë se kanë për të paguar kreditë mësueset.

Pershendetje doktor Berisha. Si fillim ju uroj gjithe te mirat e jete te gjate ! Po ju drejtohem juve, se vetem ju keni ngelur zeri i vetem i lire ne kete vend qe po ja marrin frymen cdo dite te paudhet. Data 7 Gusht sot, dhe Arsimtaret e Fierit nuk kane marre akoma rrogen, se kemi familje per te mbajtur, se kemi kredi per tte paguar , sdo tja dije njeri doktor. Ju faleminderit e kalofshi mire. Anonim te lutem , se jane te pameshirshem , e na fiken , na lane femijet rrugeve. Respekte !

Login to post comments

Lajmet e fundit

Onelda Zefi: Lali Eri vazhdon te tallet me Kombinatin te Cilin do ta bente "Kombiart".

Politikë

Onelda Zefi: Lali Eri vazhdon te tallet me Kombinatin te Cilin do ta bente "Kombiart".

Nga Onelda Zefi: Vendoset veto ne lulishten e vetme qe ka ngelur ne zonen e Parafabrikateve tek Rr:Llambi Bonata ne Kombinat. Shikoni sesi Lali Eri vazhdon te tallet me Kombinatin te Cilin...

Tritan Shehu: Konferenca Anestezi-Reanimacionit, paraqitje arritjesh e perspektivash profesionale e shkencore.

Politikë

Tritan Shehu: Konferenca Anestezi-Reanimacionit, paraqitje arritjesh e perspektivash profesionale e shkencore.

Nga Tritan Shehu: Konferenca Anestezi-Reanimacionit, paraqitje arritjesh e perspektivash profesionale e shkencore.Prej dy ditesh ne Hotel “Tirana” po zhvillon punimet, e ndare ne dy auditore, Konferenca e Pare Nderkombetare, njekohesisht dhe...

'Drejt Gjermanisë', UEFA publikon disa nga fotot më ikonike të Shqipërisë

Sport

'Drejt Gjermanisë', UEFA publikon disa nga fotot më ikonike të Shqipërisë

Shqipëria u kualifikua për herë të dytë në historinë e saj, në një kampionat Europian.   Kuqezinjtë i mbyllën kualifikueset në vendin e parë, duke lënë pas kombëtare të forta si Çekia...