Sulmi ndaj Prestige/ Berisha: Dje zhgërryheshin si derra, sot si bandë i fusin ruspat

E Enjte, 01 December 2022 16:50

Kryetari i Partisë Demokratike Sali Berisha ka publikuar një foto nga Prestige Resort në Golem, ku kryeministri Edi Rama, kryetari i Grupit Parlamentar Taulant Balla, ish-Zv.Kryeministri Arben Ahmeta dhe të tjerë, drekojnë në këtë kompleksi turistik sëbashku me pronarin Irfan Hysenbelliu.

Dje zhgërryheshin në bollëk si derra në resortin turistik “Prestige” sot si bandë i fusin rruspat! Si Edi Rama nuk ka parë kjo tokë!’, shkruan Berisha në Facebook

Login to post comments

Lajmet e fundit

Indrit Hoxha:Nga Vora gati per 11 shkurt ora 12:00 ne shesh!

Politikë

Indrit Hoxha:Nga Vora gati per 11 shkurt ora 12:00 ne shesh!

Kandidati i dale nga primaret qe do te perfaqesoje PD per Bashkine e Vores Indrit Hoxha ka dale me nje thirrje ne rrjetet sociale ku fton qytetaret e Vores dhe te...

Berisha: Çfarë kërkesash bëri McGonigal për SPAK-un e partisë?

Politikë

Berisha: Çfarë kërkesash bëri McGonigal për SPAK-un e partisë?

Kryetari demokrat, Sali Berisha, deklaroi dje se agjenti i diskredituar i FBI, Charles McGonigal ka zhvilluar takime edhe në SPAK. “Këtu McGonigal është përdorur nga Edi Rama për qëllime nga më...

Zbërthehet pastruesja: Alda më kërkoi t'i ruaja paratë që vinin me çanta, vjedhjen e inskenova

Politikë

Zbërthehet pastruesja: Alda më kërkoi t'i ruaja paratë që vinin me çanta, vjedhjen e inskenova

Zbërthehet pastruesja Rozeta Dobi, pastruesja e arrestuar për vjedhjen e parave në shtëpinë e ish-zyrtares Alda Klosi. Gazetarja Klodiana Lala ka siguruar për “BalkanWeb” dëshminë e plotë të pastrueses, e...