Berisha: Balluku fsheh vdekjen e 18 vjeçarit. Krim i shëmtuar!

E mërkurë, 08 May 2024 21:58
Lideri i opozitës Sali Berisha përmes një shkrimi të publikuar në faqen zyrtare të Facebook ka dënuar me ashpërsi ndërhyrjen e ministres Balluku në fshehjen e aksidentit rrugor i cili si pasojë i mori jetën një 18-vjeçari.

Berisha ka bërë publik mesazhin e një qytetari i cili i shkruan se makina e ministrisë së infrastrukturës, tipit tuareg i cili drejtohej nga djali i këshilltarit të Ballukut, në shkelje të plotë drejtoi mjetin duke i shkaktuar vdekjen tragjike 18-vjeçarit. 

 

Postimi i plotë:

Balluku fsheh vdekjen e 18 vjeçarit. Krim i shëmtuar!

Dënoj me ashpersinë më të madhe këtë ndërhyrje kriminale të Ballukut për të fshehur një aksident rrugor me pasojë vdekjen e një personi.

Login to post comments

Lajmet e fundit

Furia Kuq e Zi në rrugët e Düsseldorf në prag të ndeshjes Shqipëri-Spanjë

Sport

Furia Kuq e Zi në rrugët e Düsseldorf në prag të ndeshjes Shqipëri-Spanjë

  Sonte në mbrëmje do të luhet akti i fundit i ndeshjeve në grupe mes kombëtares sonë dhe asaj iberike. Ndeshja Shqipëri-Spanjë e cila do të luhet në stadiumin e Dyseldorfit do...

Të gjithë sytë nga Dusseldorfi, Shqipëria ëndërron kualifikimin përballë Spanjës

Sport

Të gjithë sytë nga Dusseldorfi, Shqipëria ëndërron kualifikimin përballë Spanjës

  Mbrëmja e Dyseldorfit është një takim me historinë për Shqipërinë, që sot mund të kalojë kufijtë e vetvetes me një kualifikim të mundshëm për në fazën me eliminim direkt të...

Duhet fitore, por mund të mjaftojë edhe barazimi me Spanjën. Mësoni të gjithë skenarët dhe kombinimet e rezultateve për kualifikimin e mundshëm të Shqipërisë

Sport

Duhet fitore, por mund të mjaftojë edhe barazimi me Spanjën. Mësoni të gjithë skenarët dhe kombinimet e rezultateve për kualifikimin e mundshëm të Shqipërisë

      Shqipëria luan këtë të hënën ndoshta ndeshjen më të rëndësishme të historisë së saj. Kuqezinjtë përballen në Euro 2024 në sfidën e tretë në grup me Spanjën e kualifikuar, duke...