Edhe administrata e burgjeve me vete/ Drejtori i burgut Drenove ‘harron’ detyrën, udhëton drejt Athinës në mitingun e Ramës

Diel, 12 May 2024 15:48
Takimi i Ramës sot në Greqi ishte brenda pritshmërive duke parë dhe autobuzët e nisur nga Shqipëria drejt vendit fqinj.
 

Deri këtu nuk ka asgjë jashtë normales pasi çdo njeri është i lirë që të marrë pjesë në takim por që edhe drejtori i burgut të Drenovës, Fatjon Fasho të lërë detyrën që të jetë pjesë e takimit të kryeministrit vetëm në Shqipëri e gjen. 

 
 

Image

 

Sot në situatën në të cilën ndodhen burgjet, të mbipopulluara dhe kriminaliteti brenda tyre në nivele të frikshme, do të duhet që drejtorët të jenë në krye të detyrë, e jo që të marrin policët hallexhinj ti dërgojnë për të mbushur sallat në takimet e kryeministrit.

Login to post comments

Lajmet e fundit

Furia Kuq e Zi në rrugët e Düsseldorf në prag të ndeshjes Shqipëri-Spanjë

Sport

Furia Kuq e Zi në rrugët e Düsseldorf në prag të ndeshjes Shqipëri-Spanjë

  Sonte në mbrëmje do të luhet akti i fundit i ndeshjeve në grupe mes kombëtares sonë dhe asaj iberike. Ndeshja Shqipëri-Spanjë e cila do të luhet në stadiumin e Dyseldorfit do...

Të gjithë sytë nga Dusseldorfi, Shqipëria ëndërron kualifikimin përballë Spanjës

Sport

Të gjithë sytë nga Dusseldorfi, Shqipëria ëndërron kualifikimin përballë Spanjës

  Mbrëmja e Dyseldorfit është një takim me historinë për Shqipërinë, që sot mund të kalojë kufijtë e vetvetes me një kualifikim të mundshëm për në fazën me eliminim direkt të...

Duhet fitore, por mund të mjaftojë edhe barazimi me Spanjën. Mësoni të gjithë skenarët dhe kombinimet e rezultateve për kualifikimin e mundshëm të Shqipërisë

Sport

Duhet fitore, por mund të mjaftojë edhe barazimi me Spanjën. Mësoni të gjithë skenarët dhe kombinimet e rezultateve për kualifikimin e mundshëm të Shqipërisë

      Shqipëria luan këtë të hënën ndoshta ndeshjen më të rëndësishme të historisë së saj. Kuqezinjtë përballen në Euro 2024 në sfidën e tretë në grup me Spanjën e kualifikuar, duke...