Zbulohen listat e PS-s: Rama zbrazi qarkun e Gjirokastrës, dhjetra autobuzë u nisën drejtë Athinës

Diel, 12 May 2024 15:52
Kreu i Partisë Demokratike, Sali Berisha ka nxjerrë zbuluar takimin propagandistik që Rama po përpiqet të mbaj në Greqinë fqinje.
 

Berisha duke ju referuar medias ‘Jugu Lajm’ bën me dije se rreth 1000 persona janë transportuar nga Qarku i Gjirokastrës me autobuzë, pasi ekzistonte frika e dështimit të takimit. 

 

Po ashtu në lajm janë dhënë me shifra të sakta se sa persona ka dërguar çdo bashki dhe çdo njësi bashkiake në atë qark.

Image

 

Postimi:

Rama vetëm nga Qarku i Gjirokastrës dërgoi në Athinë 1000 mitingash.

Lexoni investigimin e portalit të mirënjohur jugulajm

 
 
Login to post comments

Lajmet e fundit

Furia Kuq e Zi në rrugët e Düsseldorf në prag të ndeshjes Shqipëri-Spanjë

Sport

Furia Kuq e Zi në rrugët e Düsseldorf në prag të ndeshjes Shqipëri-Spanjë

  Sonte në mbrëmje do të luhet akti i fundit i ndeshjeve në grupe mes kombëtares sonë dhe asaj iberike. Ndeshja Shqipëri-Spanjë e cila do të luhet në stadiumin e Dyseldorfit do...

Të gjithë sytë nga Dusseldorfi, Shqipëria ëndërron kualifikimin përballë Spanjës

Sport

Të gjithë sytë nga Dusseldorfi, Shqipëria ëndërron kualifikimin përballë Spanjës

  Mbrëmja e Dyseldorfit është një takim me historinë për Shqipërinë, që sot mund të kalojë kufijtë e vetvetes me një kualifikim të mundshëm për në fazën me eliminim direkt të...

Duhet fitore, por mund të mjaftojë edhe barazimi me Spanjën. Mësoni të gjithë skenarët dhe kombinimet e rezultateve për kualifikimin e mundshëm të Shqipërisë

Sport

Duhet fitore, por mund të mjaftojë edhe barazimi me Spanjën. Mësoni të gjithë skenarët dhe kombinimet e rezultateve për kualifikimin e mundshëm të Shqipërisë

      Shqipëria luan këtë të hënën ndoshta ndeshjen më të rëndësishme të historisë së saj. Kuqezinjtë përballen në Euro 2024 në sfidën e tretë në grup me Spanjën e kualifikuar, duke...