Kryetarët e bashkive Roskovec, Elbasan, Librazhd me administratën si emigrantë në Athinë

Diel, 12 May 2024 16:02
Që administrata do të ishte pjesë e takimit të Ramës kjo nuk do as mend e as kalem por që të kishte një organizmi aq të madh vështirë që pritej.
 

Mesa duket frika e kryeministrit se do të braktisej nga mbështetësit e PS ne Greqi ishte shumë e madhe saqë ka organizuar të gjithë punonjësit e bashkive që të merrnin pjesë në miting.

 

Nesh këta drejtues dhe funksionar administratash të ishin aq të zellshëm në shërbim të vendit dhe komunitetit sa ç’janë në shërbim të Ramës dhe vjedhjes shumë gjëra do të ishin ndryshe në këtë vend.

Në foto e publikuara nga takimi shihen qartë drejtuesit e administratës së bashkisë së Roskovecit, Librazhdit, Elbasanit të cilët nën kamuflazhin  emigrantëve ishin pjesë e mitingut.

 
Modifikuar më Diel, 12 May 2024 16:06
Login to post comments

Lajmet e fundit

Furia Kuq e Zi në rrugët e Düsseldorf në prag të ndeshjes Shqipëri-Spanjë

Sport

Furia Kuq e Zi në rrugët e Düsseldorf në prag të ndeshjes Shqipëri-Spanjë

  Sonte në mbrëmje do të luhet akti i fundit i ndeshjeve në grupe mes kombëtares sonë dhe asaj iberike. Ndeshja Shqipëri-Spanjë e cila do të luhet në stadiumin e Dyseldorfit do...

Të gjithë sytë nga Dusseldorfi, Shqipëria ëndërron kualifikimin përballë Spanjës

Sport

Të gjithë sytë nga Dusseldorfi, Shqipëria ëndërron kualifikimin përballë Spanjës

  Mbrëmja e Dyseldorfit është një takim me historinë për Shqipërinë, që sot mund të kalojë kufijtë e vetvetes me një kualifikim të mundshëm për në fazën me eliminim direkt të...

Duhet fitore, por mund të mjaftojë edhe barazimi me Spanjën. Mësoni të gjithë skenarët dhe kombinimet e rezultateve për kualifikimin e mundshëm të Shqipërisë

Sport

Duhet fitore, por mund të mjaftojë edhe barazimi me Spanjën. Mësoni të gjithë skenarët dhe kombinimet e rezultateve për kualifikimin e mundshëm të Shqipërisë

      Shqipëria luan këtë të hënën ndoshta ndeshjen më të rëndësishme të historisë së saj. Kuqezinjtë përballen në Euro 2024 në sfidën e tretë në grup me Spanjën e kualifikuar, duke...