Baçi: ‘Emigrantja’ kryetare, Bufi i Roskovecit, përshëndet gjithë Shqiptarët nga Athina!

Diel, 12 May 2024 18:29
Nga Luan Baçi:
 

Pasi u bë publik tashmë fakti se në takimin e Athinës Rama ka shkuar me mitingashë e patronazhistë me vete po publikohen orë pas orë fakte të tjera që tregojnë për këtë manovër tipikë rilindase. 

 

Deputeti i Partisë Demokratike Luan Baçi ka postuar në faqen e tij ne facebook foton e kryetares së Roskovecit e cila bashkë me administratën ka qenë në Athinë.

"Paturpësia dhe pafytyresia këtyre letyrave të rilindjes, është e pa krahasueshme!", shkruan Baçi.

Postimi:

" Emigrantia" kryetare, Bufi i Roskovecit, përshëndet gjithë Shqiptaret nga Athina!

Takimi i Rames me emigrantet ne Athine, me 4 autobusë nga Roskoveci, 10 autobusë nga bashkia Fier, po kaq nga Vlora, disa te tjerë nga Saranda dhe Delvina, ruhet me 1500 forca policore nga Greqia, 150 trupa të eskortës nga Shqipëria.

Shuma marramendese para të harxhuara nga taksapaguesit, për shown e Ramës në Athinë!

Braktisje totale nga emigrantet dhe Shqiptaret e vertet banues në Greqi!

Paturpësia dhe pafytyresia këtyre letyrave të rilindjes, është e pa krahasueshme!

Neveri!

 
Login to post comments

Lajmet e fundit

Furia Kuq e Zi në rrugët e Düsseldorf në prag të ndeshjes Shqipëri-Spanjë

Sport

Furia Kuq e Zi në rrugët e Düsseldorf në prag të ndeshjes Shqipëri-Spanjë

  Sonte në mbrëmje do të luhet akti i fundit i ndeshjeve në grupe mes kombëtares sonë dhe asaj iberike. Ndeshja Shqipëri-Spanjë e cila do të luhet në stadiumin e Dyseldorfit do...

Të gjithë sytë nga Dusseldorfi, Shqipëria ëndërron kualifikimin përballë Spanjës

Sport

Të gjithë sytë nga Dusseldorfi, Shqipëria ëndërron kualifikimin përballë Spanjës

  Mbrëmja e Dyseldorfit është një takim me historinë për Shqipërinë, që sot mund të kalojë kufijtë e vetvetes me një kualifikim të mundshëm për në fazën me eliminim direkt të...

Duhet fitore, por mund të mjaftojë edhe barazimi me Spanjën. Mësoni të gjithë skenarët dhe kombinimet e rezultateve për kualifikimin e mundshëm të Shqipërisë

Sport

Duhet fitore, por mund të mjaftojë edhe barazimi me Spanjën. Mësoni të gjithë skenarët dhe kombinimet e rezultateve për kualifikimin e mundshëm të Shqipërisë

      Shqipëria luan këtë të hënën ndoshta ndeshjen më të rëndësishme të historisë së saj. Kuqezinjtë përballen në Euro 2024 në sfidën e tretë në grup me Spanjën e kualifikuar, duke...