‘Kryehajduti i Tiranës vjedh çdo qindarkë’/ Balliu fton qytetarët nesër në protestë

Hënë, 13 May 2024 15:16
Sekretari organizativ i PD, Klevis Balliu ka bërë thirrje për pjesëmarrje në mitingun kundër Erion Veliajt që do të zhvillohet ditën e nesërme pranë Bashkisë së Tiranës në orën 11.00.
 

Ai ka postuar një mesazh në faqen e tij në Facebook ku tregon për gjendjen e plehrave në zonën e Astirit në Tiranë, duke postuar edhe video nga vendi ku plehrat janë grumbull në mes të qytetit. 

 

Postimi:

Kryehajduti i Tiranës Erian Veliaj vjedh çdo qindarkë të qytetarëve!

Nesër në orën 11.00 bashkë tek Bashkia e Tiranës kundër korrupsionit.

Modifikuar më Hënë, 13 May 2024 15:39
Login to post comments

Lajmet e fundit

Furia Kuq e Zi në rrugët e Düsseldorf në prag të ndeshjes Shqipëri-Spanjë

Sport

Furia Kuq e Zi në rrugët e Düsseldorf në prag të ndeshjes Shqipëri-Spanjë

  Sonte në mbrëmje do të luhet akti i fundit i ndeshjeve në grupe mes kombëtares sonë dhe asaj iberike. Ndeshja Shqipëri-Spanjë e cila do të luhet në stadiumin e Dyseldorfit do...

Të gjithë sytë nga Dusseldorfi, Shqipëria ëndërron kualifikimin përballë Spanjës

Sport

Të gjithë sytë nga Dusseldorfi, Shqipëria ëndërron kualifikimin përballë Spanjës

  Mbrëmja e Dyseldorfit është një takim me historinë për Shqipërinë, që sot mund të kalojë kufijtë e vetvetes me një kualifikim të mundshëm për në fazën me eliminim direkt të...

Duhet fitore, por mund të mjaftojë edhe barazimi me Spanjën. Mësoni të gjithë skenarët dhe kombinimet e rezultateve për kualifikimin e mundshëm të Shqipërisë

Sport

Duhet fitore, por mund të mjaftojë edhe barazimi me Spanjën. Mësoni të gjithë skenarët dhe kombinimet e rezultateve për kualifikimin e mundshëm të Shqipërisë

      Shqipëria luan këtë të hënën ndoshta ndeshjen më të rëndësishme të historisë së saj. Kuqezinjtë përballen në Euro 2024 në sfidën e tretë në grup me Spanjën e kualifikuar, duke...