Qeveria e Ramës mbyll zyrat e administratës në Fier

Hënë, 23 Prill 2018 19:39

Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar ditën e sotme një video, ku duket qartë sesi shteti i rilindësve u ka vënë çelësin zyrave.

Këtë herë bëhet fjalë për zyrat e QKB në Fier, të cilët janë mbyllur ndërsa qytetarët enden dhe presin.

Qeveria e Edi Ramës jo vetëm po falimenton bizneset, por edhe kur qytetarët duan që të mbyllin bizneset, kalojnë lloj lloj peripecish.

Reagimi i Berishës:

Ne narkoshtet zyrat rrine mbyllur!

Lexoni mesazhin dhe shikoni videon e qytetarit dixhital. sb

"Pershendetje jam nje qytetar nga Fieri kam qe ne daten 27 shkurt 2018 qe bera kerkes per mbyllje biznesi me than se per 30 dit pasi i ke ber "0" pagesat e bashkis sigueacionet dhe te gjitha me sorollasin cdo dit hajde sot e hajde neser per te marr fleten e mbylljes biznesit dhe ndodh dit qe sgjen asnje person ne zyrat e shtetit ne oren 10:02 dat 18.04.2018 ne zyrat e QKB Fier"

Video

Login to post comments

Lajmet e fundit

Toni Kroos njofton fundin e karrierës/ BILD: Po largohet lideri i kombëtares...

Sport

Toni Kroos njofton fundin e karrierës/ BILD: Po largohet lideri i kombëtares...

Nga Christian Falk, BILD   Ai ka qenë prej vitesh një nga yjet tanë më të mëdhenj aktivë të futbollit në mbarë botën. Por jo për shumë kohë...  Lideri i kombëtares Toni Kroos...

Fluksi i pushuesve nxit turizmin detar/ Sigurimi i Përgjegjësisë për mjetet lundruese, çka ju nevojitet për një lundrim të qetë

Sociale

Fluksi i pushuesve nxit turizmin detar/ Sigurimi i Përgjegjësisë për mjetet lundruese, çka ju nevojitet për një lundrim të qetë

Vrulli i turizmit gjatë viteve të fundit në Shqipëri ka nxitur zhvillimin e aktiviteteve të turizmit detar për qëllime çlodhëse dhe argëtuese.  Sipas Ministrisë së Turizmit dhe Mjedisit deri më tani...

Onelda Zefi: Lali Eri vazhdon te tallet me Kombinatin te Cilin do ta bente "Kombiart".

Politikë

Onelda Zefi: Lali Eri vazhdon te tallet me Kombinatin te Cilin do ta bente "Kombiart".

Nga Onelda Zefi: Vendoset veto ne lulishten e vetme qe ka ngelur ne zonen e Parafabrikateve tek Rr:Llambi Bonata ne Kombinat. Shikoni sesi Lali Eri vazhdon te tallet me Kombinatin te Cilin...