Ironia e deputetit: Rama shpërblen me vende pune kundërshtarët e Bashës në PD

Tuesday, 24 Prill 2018 18:17

Përmes një postimi në faqen e tij në “facebook” Deputeti i Partisë Demokratike Myslim Murrizi, shkruan se demokratët nuk i zë gjumi natën dhe pyesin se “edhe sa ish ministra te qeverisjes se PD, kane ngelur pa u punesuar nga qeveria Rama??”

Postimi i Murrizit

DEMOKRATET “PYESIN “KUR I TAKOJME

Edhe sa ish ministra te qeverisjes se PD, kane ngelur pa u punesuar nga qeveria Rama???

Majlinden e pame qe falenderoi Ditmirin e Sules thone, Dritanin e lexuam qe falenderoi Olten e “SUDES”( gjallices).

Nuk na ze gjumi rehat thone po nuk mbaroi punesimi me kohe te plote i ish ministrave, deputeteve, drejtoreve dhe funksionareve te PD-se, ne kete qeveri, se jo pak kontribut kane dhene te shkretit qe Rama te jete sot kryeminister.

Ju dhashe “ kurajo” duke i sqaruar se edhe ata qe nuk kane filluar pune, e kane mare ndonje TENDER me miliona EURO.

Ahhh me thane, na qetesove se ishim me gjak ngrire.

Login to post comments

Lajmet e fundit

Siguria e Lojërave Olimpike në Paris

Globi

Siguria e Lojërave Olimpike në Paris

Tre ditë para fillimit të Lojërave Olimpike, ministri i Brendshëm i Francës përshëndeti forcat e rendit siç tha ai “për punën e tyre të palodhur”. Ai tha se përkushtimi i oficerëve...

Ish-komandanti i Gardës në SPAK

Politikë

Ish-komandanti i Gardës në SPAK

  Ish-komandanti i Gardës, Ndrea Prendi Ish-komandanti i Gardës, Ndrea Prendi është paraqitur në SPAK. Paraqitja e tij në SPAK vjen pasi Prokuroria e Posaçme ka nisur hetimet për vrasjen e Aleks...

Çfarë rrezikojnë njerëzit nga produktet kozmetike të kontrabanduara?

Aktualitet

Çfarë rrezikojnë njerëzit nga produktet kozmetike të kontrabanduara?

  Një aksion i policisë të dielën zbuloi mallra kontrabandë në biznesin e fushës së kozmetikës, “Global Cosmetics & Distribution”. Policia njoftoi se në ambientet e biznesit në Tiranë janë gjetur rreth...