Ditën e sotme Aleanca për Teatrin, e mbështetur edhe nga opozita do të protestojnë para bashkisë së…
  Një letër anonime, por me përmbajtje të informacioneve të hollësishme ndaj Kryetarit të Bashkisë Tiranë, Erjon Veliaj dhe njerëzve…
    Kryedemokrati Sali Berisha bëri thirrje për një betejë ekzistenciale me regjimin e Edi Ramës, pasi pasojat do të…
    Kryetari i Partisë Demokratike, Sali Berisha u ndal te protesta që u zhvillua nga opozita para Kuvendit ditën…
      Ish kryeministri Italian D’Alema është fotografuar gjatë ditës së sotme duke udhëtuar me avion në drejtim të…
        Presidenti i Partisë së Lirisë, Ilir Meta, me kënaqësi ka pranuar të flase në një intervistë…
    Deputeti i PD-së, Tritan Shehu përmes një postimi në rrjetet sociale ka denoncuar se Podgorani është pa ujë…
    Kryetari i Partisë Demokratike, Sali Berisha ka publikuar në faqen e tij në Facebook, një shkrim se si…
      Shefi i Organizimit në PD, Klevis Balliu i ftuar në News 24 ka komentuar dhunën ndaj avokatit…
    Kryedemokrati Sali Berisha, duke komentuar dosjet ‘Metamorfoza’ tha se, në këto përgjime gjendet Edi Rama, Taulant Balla, Engjell…
    Në fjalën e mbajtur përpara qytetarëve, kryetari i Partisë Demokratike, Sali Berisha deklaroi se gjatë qeverisjes së tij…
    Kreu i Partisë Demokratike, Sali Berisha ka denoncuar skandalin që ka përfshirë prej kohësh sistemin TIMS në Shqipëri.…

Lajmet e fundit

Furia Kuq e Zi në rrugët e Düsseldorf në prag të ndeshjes Shqipëri-Spanjë

Sport

Furia Kuq e Zi në rrugët e Düsseldorf në prag të ndeshjes Shqipëri-Spanjë

  Sonte në mbrëmje do të luhet akti i fundit i ndeshjeve në grupe mes kombëtares sonë dhe asaj iberike. Ndeshja Shqipëri-Spanjë e cila do të luhet në stadiumin e Dyseldorfit do...

Të gjithë sytë nga Dusseldorfi, Shqipëria ëndërron kualifikimin përballë Spanjës

Sport

Të gjithë sytë nga Dusseldorfi, Shqipëria ëndërron kualifikimin përballë Spanjës

  Mbrëmja e Dyseldorfit është një takim me historinë për Shqipërinë, që sot mund të kalojë kufijtë e vetvetes me një kualifikim të mundshëm për në fazën me eliminim direkt të...

Duhet fitore, por mund të mjaftojë edhe barazimi me Spanjën. Mësoni të gjithë skenarët dhe kombinimet e rezultateve për kualifikimin e mundshëm të Shqipërisë

Sport

Duhet fitore, por mund të mjaftojë edhe barazimi me Spanjën. Mësoni të gjithë skenarët dhe kombinimet e rezultateve për kualifikimin e mundshëm të Shqipërisë

      Shqipëria luan këtë të hënën ndoshta ndeshjen më të rëndësishme të historisë së saj. Kuqezinjtë përballen në Euro 2024 në sfidën e tretë në grup me Spanjën e kualifikuar, duke...