×

Warning

JUser: :_load: Unable to load user with ID: 61

Kryeministri Edi Rama takoi paraditen e sotme presidentin francez, Emmanuel Macron. Në faqen e tij në Facebook, kryeministri postoi video…
Gjykata e Krimeve të Rënda ka dhënë vendimin për ish-ministrin e Brendshëm, Saimir Tahirin. Gjykata ka vendosur të njëjtën masë…
Ndërsa mbrojtja e Saimir Tahirit i kërkon Gjykatës së Krimeve të Rënda që ta lërë të lirë ish-ministrin pasi nuk…
Të gjithëve u ka bërë përshtypje pritja e ngrohtë që i kanë bërë policët, Saimir Tahirit. Disa mund të thonë…
Gjatë ditës së sotme përfaqësuesit e opozitës në komisionet parlamentare nuk lejuan të punohej sipas rendit të ditës pasi kërkuan…
Ka mbetur pak më shumë se  një muaj nga vendimi shumë i rëndësishëm i Këshillit Evropian për hapjen e negociatave…
Prokurori i Krimeve të Rënda, Besim Hajdarmataj, që ka në dorë çështjen e ish-ministrit Saimir Tahiri, ka deklaruar ditën e…
Një tjetër e dhënë që është konsideruar nga prokuroria e vlefshme dhe me vlerë për rrethanat e hetimit për çështjen…
Ish-kryeministri Sali Berisha ka zbuluar ditën e sotme arsyen pse analisti Skënder Minxhozi ka dalë hapur në mbrojtje të ministrit…
Ish-ministri i Brendshëm Saimir Tahiri, i cili është nën akuzë për trafik droge dhe korrupsion pasiv ka shkuar ditën e…
Kreu i PD-së, Lulzim Basha doli ditën e sotme në një konferencë për mediat, ku ka kërkuar dorëheqjen e ministrit…
Saimir Tahiri ka shmangur median sot, duke dale me gjasë nga një tjetër hyrje e pallatit ku ai banon. Ai…

Lajmet e fundit

Toni Kroos njofton fundin e karrierës/ BILD: Po largohet lideri i kombëtares...

Sport

Toni Kroos njofton fundin e karrierës/ BILD: Po largohet lideri i kombëtares...

Nga Christian Falk, BILD   Ai ka qenë prej vitesh një nga yjet tanë më të mëdhenj aktivë të futbollit në mbarë botën. Por jo për shumë kohë...  Lideri i kombëtares Toni Kroos...

Fluksi i pushuesve nxit turizmin detar/ Sigurimi i Përgjegjësisë për mjetet lundruese, çka ju nevojitet për një lundrim të qetë

Sociale

Fluksi i pushuesve nxit turizmin detar/ Sigurimi i Përgjegjësisë për mjetet lundruese, çka ju nevojitet për një lundrim të qetë

Vrulli i turizmit gjatë viteve të fundit në Shqipëri ka nxitur zhvillimin e aktiviteteve të turizmit detar për qëllime çlodhëse dhe argëtuese.  Sipas Ministrisë së Turizmit dhe Mjedisit deri më tani...

Onelda Zefi: Lali Eri vazhdon te tallet me Kombinatin te Cilin do ta bente "Kombiart".

Politikë

Onelda Zefi: Lali Eri vazhdon te tallet me Kombinatin te Cilin do ta bente "Kombiart".

Nga Onelda Zefi: Vendoset veto ne lulishten e vetme qe ka ngelur ne zonen e Parafabrikateve tek Rr:Llambi Bonata ne Kombinat. Shikoni sesi Lali Eri vazhdon te tallet me Kombinatin te Cilin...