Martohet Renis Gjoka, zbulohet kur do mbahet dasma

Diel, 22 December 2019 11:58

Këngëtari shumë i dashur për publikun, Renis Gjoka është i ftuar mbrëmjen e sotme në “Shiko kush luan”, ku ka folur si rrallëherë për jetën e tij private. Renisi tregoi se jeta e tij ka ndryshuar pas ardhjes në jetë të së bijës, Aura dhe dha lajmin e bukur se së shpejti do martohet. Renisi u shpreh se ai dhe partnerja e kanë bërë celebrimin në bashki dhe vitin tjetër do bëjnë dasmën.

 

“Në bashki jam martuar, dasmën vitin tjetër”, u shpreh Renisi.

Login to post comments

Lajmet e fundit

Vesh fanellën me mbishkrimin ‘Jashari’/ Granit Xhaka nderon familjen heroike të Kosovës

Sport

Vesh fanellën me mbishkrimin ‘Jashari’/ Granit Xhaka nderon familjen heroike të Kosovës

  Granit Xhaka ishte protagonist absolut në ndeshjen Serbi-Zvicër që përfundoi me shifrat 2:3 dhe çoi helvetët në fazën tjetër të Botërorit. Pasi u bë lider në fushën e lojës, shqiptari i...

Berisha: Kushtetuta na autorizon që të protestojmë në bulevard! Pikë!

Politikë

Berisha: Kushtetuta na autorizon që të protestojmë në bulevard! Pikë!

  “Ne do zbatojmë Kushtetutën. Ne zbatojmë me përpikmëri Kushtetutën” theksoi sot Sali Berisha, kryetari i PD-së, lidhur me protestën e opozitës më 6 dhjetor, gjatë një konference për shtyp. "Ne do...

‘Shpifje të ulëta’. Berisha: Do publikoj skandalin e ambasadorit britanik

Politikë

‘Shpifje të ulëta’. Berisha: Do publikoj skandalin e ambasadorit britanik

  Kryetari demokrat, Sali Berisha, reagoi sërish me ashpërsi ndaj ambasadorit britanik në Tiranë, Alastair King-Smith. Ai tha se ambasadori ka shpifur në mënyrë të ulët. “Është përdorur korrupsioni për të luftuar...