Sanremo 2020, Ghali ‘bie’ nga shkallët e Ariston dhe tremb publikun

Diel, 09 February 2020 12:01

Ghali, një nga të ftuarit e nderit në natën e katërt të edicionit të 70-të të Sanremos, ka hyrë në skenë duke trembur të gjithë publikun e Ariston.

Reperi italo-tunizian e ka bërë publikun e sallës dhe atë që po e ndiqte në televizion të besojë që ai ra nga shkallët e teatrit

Por ai që bie në fakt nuk është Ghali, por një tjetër performues me maskën dhe veshjen e këngëtarit.

Një gjetje të cilin reperi e kishte njoftuar edhe më parë në rrjetet sociale përpara se të performonte.

Login to post comments

Lajmet e fundit

Siguria e Lojërave Olimpike në Paris

Globi

Siguria e Lojërave Olimpike në Paris

Tre ditë para fillimit të Lojërave Olimpike, ministri i Brendshëm i Francës përshëndeti forcat e rendit siç tha ai “për punën e tyre të palodhur”. Ai tha se përkushtimi i oficerëve...

Ish-komandanti i Gardës në SPAK

Politikë

Ish-komandanti i Gardës në SPAK

  Ish-komandanti i Gardës, Ndrea Prendi Ish-komandanti i Gardës, Ndrea Prendi është paraqitur në SPAK. Paraqitja e tij në SPAK vjen pasi Prokuroria e Posaçme ka nisur hetimet për vrasjen e Aleks...

Çfarë rrezikojnë njerëzit nga produktet kozmetike të kontrabanduara?

Aktualitet

Çfarë rrezikojnë njerëzit nga produktet kozmetike të kontrabanduara?

  Një aksion i policisë të dielën zbuloi mallra kontrabandë në biznesin e fushës së kozmetikës, “Global Cosmetics & Distribution”. Policia njoftoi se në ambientet e biznesit në Tiranë janë gjetur rreth...