I dërgon një buqetë me lule të bardha, Katy Perry: Të dua Beyonce

E Enjte, 03 September 2020 11:22

 

Këngëtarja me famë botërore, Beyonce i ka bërë një dhuratë koleges së saj, Katy Perry pas lindjes së vajzës. Kjo është bërë publike nga vetë Perry, e cika përmes një fotoje në rrjetet sociale.

Këngëtarja e njohur i ka dhuruar koleges së saj një buqetë me lule të bardha dhe një pusullë, ku në të shkruan: Urime për anëtaren e re në familjen tuaj! Beyonce. Siç duket Katy i ka pëlyer shumë ky gjest nga ana e Beyonces ku krahas fotos që ka publikuar ka shkruar: Të dua Beyonce.

Katy Perry dhe partneri i saj, Orlando Bloom u bënë prindër për herë të parë vetëm pak ditë më parë, me vajzën e tyre të cilën e pagëzuan me emrin Daisy Dove. Çifti e konfirmoi lajmin për UNICEF, organizatën për të cilën ata shërbejnë si ambasadorë bamirësie.

Login to post comments

Lajmet e fundit

Vesh fanellën me mbishkrimin ‘Jashari’/ Granit Xhaka nderon familjen heroike të Kosovës

Sport

Vesh fanellën me mbishkrimin ‘Jashari’/ Granit Xhaka nderon familjen heroike të Kosovës

  Granit Xhaka ishte protagonist absolut në ndeshjen Serbi-Zvicër që përfundoi me shifrat 2:3 dhe çoi helvetët në fazën tjetër të Botërorit. Pasi u bë lider në fushën e lojës, shqiptari i...

Berisha: Kushtetuta na autorizon që të protestojmë në bulevard! Pikë!

Politikë

Berisha: Kushtetuta na autorizon që të protestojmë në bulevard! Pikë!

  “Ne do zbatojmë Kushtetutën. Ne zbatojmë me përpikmëri Kushtetutën” theksoi sot Sali Berisha, kryetari i PD-së, lidhur me protestën e opozitës më 6 dhjetor, gjatë një konference për shtyp. "Ne do...

‘Shpifje të ulëta’. Berisha: Do publikoj skandalin e ambasadorit britanik

Politikë

‘Shpifje të ulëta’. Berisha: Do publikoj skandalin e ambasadorit britanik

  Kryetari demokrat, Sali Berisha, reagoi sërish me ashpërsi ndaj ambasadorit britanik në Tiranë, Alastair King-Smith. Ai tha se ambasadori ka shpifur në mënyrë të ulët. “Është përdorur korrupsioni për të luftuar...