Ja si e mbështet Kourtney kunatin e saj

E Enjte, 03 May 2018 15:10

Kunati  i saj, Kanye West ka publikuar së fundmi koleksionin e tij të ri të veshje.

Kurse Kourtney Kardashian ka zgjedhur një mënyrë shumë të veçantë për të treguar mbështetjen e saj për Kanye.

Ylli 39 vjeçarja u pa e veshur me rrobat e Kanye teksa po ecte rrugëve të Los Angelos ditën e mërkurë.

Kurse koleksionin e Kanye e kishte kombinuar edhe me veshje nga marka “Adiddas”.

kourtney

Modifikuar më E Enjte, 03 May 2018 16:32
Login to post comments

Lajmet e fundit

Vesh fanellën me mbishkrimin ‘Jashari’/ Granit Xhaka nderon familjen heroike të Kosovës

Sport

Vesh fanellën me mbishkrimin ‘Jashari’/ Granit Xhaka nderon familjen heroike të Kosovës

  Granit Xhaka ishte protagonist absolut në ndeshjen Serbi-Zvicër që përfundoi me shifrat 2:3 dhe çoi helvetët në fazën tjetër të Botërorit. Pasi u bë lider në fushën e lojës, shqiptari i...

Berisha: Kushtetuta na autorizon që të protestojmë në bulevard! Pikë!

Politikë

Berisha: Kushtetuta na autorizon që të protestojmë në bulevard! Pikë!

  “Ne do zbatojmë Kushtetutën. Ne zbatojmë me përpikmëri Kushtetutën” theksoi sot Sali Berisha, kryetari i PD-së, lidhur me protestën e opozitës më 6 dhjetor, gjatë një konference për shtyp. "Ne do...

‘Shpifje të ulëta’. Berisha: Do publikoj skandalin e ambasadorit britanik

Politikë

‘Shpifje të ulëta’. Berisha: Do publikoj skandalin e ambasadorit britanik

  Kryetari demokrat, Sali Berisha, reagoi sërish me ashpërsi ndaj ambasadorit britanik në Tiranë, Alastair King-Smith. Ai tha se ambasadori ka shpifur në mënyrë të ulët. “Është përdorur korrupsioni për të luftuar...