Miriami ju tregon modelin e flokëve që duhet të mbani këtë sezon

E Enjte, 03 May 2018 15:26

Këngëtaren Miriam Cani prej vitesh jemi mësuar që ta shikojmë pothuajse gjithmonë me të njëjtën pamje. Me flokët e gjatë biondë dhe me ëmbëlsinë që e karakterizon ajo i ka bërë të gjithë për vete.

 

Pavarësisht se nuk i pëlqen që të eksperimentojë shumë me look-un e saj, duket se edhe Miriami nuk ka arritur që të shpëtojë nga tendenca e fundit që ka kapur të gjitha femrat e ekranit. Këngëtarja simpatike ka publikuar një foto në Instagram ku shfaqet pa grim dhe me flokët e shkurtuara deri tek shpatullat.

 

Fansat e kanë mirëpritur shumë pozitivisht këtë ndryshim të Miriamit dhe kanë nxituar të shprehin komplimentat e tyre. Mund të themi se modeli i shkurtër i flokëve i shkon shumë dhe e tregon pamjen e saj më të freskët.

Capture

Modifikuar më E Enjte, 03 May 2018 16:32
Login to post comments

Lajmet e fundit

Vesh fanellën me mbishkrimin ‘Jashari’/ Granit Xhaka nderon familjen heroike të Kosovës

Sport

Vesh fanellën me mbishkrimin ‘Jashari’/ Granit Xhaka nderon familjen heroike të Kosovës

  Granit Xhaka ishte protagonist absolut në ndeshjen Serbi-Zvicër që përfundoi me shifrat 2:3 dhe çoi helvetët në fazën tjetër të Botërorit. Pasi u bë lider në fushën e lojës, shqiptari i...

Berisha: Kushtetuta na autorizon që të protestojmë në bulevard! Pikë!

Politikë

Berisha: Kushtetuta na autorizon që të protestojmë në bulevard! Pikë!

  “Ne do zbatojmë Kushtetutën. Ne zbatojmë me përpikmëri Kushtetutën” theksoi sot Sali Berisha, kryetari i PD-së, lidhur me protestën e opozitës më 6 dhjetor, gjatë një konference për shtyp. "Ne do...

‘Shpifje të ulëta’. Berisha: Do publikoj skandalin e ambasadorit britanik

Politikë

‘Shpifje të ulëta’. Berisha: Do publikoj skandalin e ambasadorit britanik

  Kryetari demokrat, Sali Berisha, reagoi sërish me ashpërsi ndaj ambasadorit britanik në Tiranë, Alastair King-Smith. Ai tha se ambasadori ka shpifur në mënyrë të ulët. “Është përdorur korrupsioni për të luftuar...