E pabesueshme, Rita Ora zbulon dashurinë e saj të dytë

Hënë, 14 May 2018 11:28

Nëpërmjet një postim në llogarinë e saj të “Instagram”-it, Rita Ora ka njoftuar për lajme të reja. Ajo ka bërë me dije se i është bashkuar fushatës së UEFA @weplaystrong dhe është shumë e emocionuar për këtë. Këngëtarja me famë botërore na zbulon ndër të tjera dashurinë e saj të dytë pas muzikës, futbollin. Më tej ajo fton të gjithë fansat e saj të ndjekin turin e saj The Girls Tour dhe pse jo ti bashkohen në udhëtim. /55news.al/

Screenshot 1

Modifikuar më Hënë, 14 May 2018 11:39
Login to post comments

Lajmet e fundit

Vesh fanellën me mbishkrimin ‘Jashari’/ Granit Xhaka nderon familjen heroike të Kosovës

Sport

Vesh fanellën me mbishkrimin ‘Jashari’/ Granit Xhaka nderon familjen heroike të Kosovës

  Granit Xhaka ishte protagonist absolut në ndeshjen Serbi-Zvicër që përfundoi me shifrat 2:3 dhe çoi helvetët në fazën tjetër të Botërorit. Pasi u bë lider në fushën e lojës, shqiptari i...

Berisha: Kushtetuta na autorizon që të protestojmë në bulevard! Pikë!

Politikë

Berisha: Kushtetuta na autorizon që të protestojmë në bulevard! Pikë!

  “Ne do zbatojmë Kushtetutën. Ne zbatojmë me përpikmëri Kushtetutën” theksoi sot Sali Berisha, kryetari i PD-së, lidhur me protestën e opozitës më 6 dhjetor, gjatë një konference për shtyp. "Ne do...

‘Shpifje të ulëta’. Berisha: Do publikoj skandalin e ambasadorit britanik

Politikë

‘Shpifje të ulëta’. Berisha: Do publikoj skandalin e ambasadorit britanik

  Kryetari demokrat, Sali Berisha, reagoi sërish me ashpërsi ndaj ambasadorit britanik në Tiranë, Alastair King-Smith. Ai tha se ambasadori ka shpifur në mënyrë të ulët. “Është përdorur korrupsioni për të luftuar...