“As nuk m’i hedh sytë kur mundet” – Wanda Nara “ankohet” për Icardi-n

Saturday, 21 December 2019 20:08

Wanda Nara, gruaja e sulmuesit të Paris Saint-Germain, Mauro Icardi, ka zbuluar se karriera e tij profesionale ndikon në jetën e tyre intime, pasi burri i saj refuzon të bëjë seks nëse klubi i tij humbet një ndeshje.

Në një intervistë për ‘La Republica Delle Donne’, agjentja e futbollit e kthyer në modele ndau detaje intriguese të jetës së saj personale duke theksuar se burri i saj i famshëm ndjek rreptësisht rregullat sportive dhe nuk bën seks para ndeshjeve.

33-vjeçarja shtoi se Icardi ndihet i dëshpëruar pasi PSG humbet dhe ‘as nuk ia hedh sytë asaj’.

‘Mauro është shumë profesionist dhe nuk bën asgjë para një ndeshjeje. Vetëm pas saj dhe me kusht që ndeshja të shkojë mirë. Nëse ata humbasin, ai as nuk dëshiron të më shikojë, ‘ tha Nara.

Ajo gjithashtu komentoi lëvizjen e sulmuesit argjentinas nga Interi te PSG duke thënë vendimi që u mor ishte në të mirën e të gjithëve.

Login to post comments

Lajmet e fundit

Tensionet në Kuvend/ Kryemadhi: Lindita Nikolla si mercenare e Edi Ramës

Politikë

Tensionet në Kuvend/ Kryemadhi: Lindita Nikolla si mercenare e Edi Ramës

Deputetja e Partisë së Lirisë, Monika Kryemadhi nga jashtë sallës së Kuvendit foli për kaosin që përfshiu sot seancën plenare. Ajo sulmoi ashpër kryetaren e Kuvendit, Lindita Nikolla duke thënë se...

SPAK në lëvizje për të prodhuar lajm/ Shkëlzen Berisha flet pas dëshmisë

Politikë

SPAK në lëvizje për të prodhuar lajm/ Shkëlzen Berisha flet pas dëshmisë

Nuk është mbyllur akoma muaji i parë i vitit dhe Edi Rama ka regjistruar kaq shumë skandale brenda pak ditësh, që do kishin rrëzuar dhjetë herë një qeveri kudo. Por ndërsa...

Gazetarja e VOA: McGonigal s'është pyetur akoma për takimet me Ramën

Politikë

Gazetarja e VOA: McGonigal s'është pyetur akoma për takimet me Ramën

Zyrtari i lartë i FBI-së Charles McGonigal është deklaruar i pafajshëm në seancën e parë në gjykatë. Kështu deklaroi gazetarja e Zërit të Amerikës Keida Kostreci në një lidhje me...