‘Gjermani, shqipet po vijnë’/ Spanja dhe Italia nuk trembin ‘Tifozët Kuq e Zi’, reagimi në rrjetet sociale

Saturday, 02 December 2023 22:39

"Gjermani, shqipet po vijnë”! Ky është postimi i Tifozave Kuq e Zi, menjëherë pas goglave, të cilat për Euro 2024 na vendosën në Grupin B ndaj kundërshtarëve si Spanja, Kroacia, Italia.

As emrat e mëdhenj të futbollit europian duket se nuk trembin aspak mbështetësit e Kombëtares, që kanë përkrahur skuadrën gjithmonë.

Në shortin e hedhur në Hamburg, përveç personaliteteve të shumta të futbollit europian ishin të pranishëm edhe Presidenti i FSHF-së, Armand Duka, trajneri i Kombëtares Sylvio Mendes Campos Junior dhe Sekretari i Përgjithshëm i FSHF-së, Ilir Shulku.

Modifikuar më Saturday, 02 December 2023 22:41
Login to post comments

Lajmet e fundit

“Markat, ndikimi kryesisht nga Perëndimi”

Media

“Markat, ndikimi kryesisht nga Perëndimi”

Flet Era Xhabafti, zv.menaxhere e përgjithshme e kompanisë “Mini Invest Albania”   Ndonëse pandemia ka ndikuar në kërkesën për më shumë komoditet, kërkesat janë që edhe rehatia të jetë me marka. Kështu shprehet...

Çfarë do bëhet me dosjen ‘Xibraka’!

Politikë

Çfarë do bëhet me dosjen ‘Xibraka’!

Nga Flamur Vezaj: Dosja ‘XIBRAKA’ nuk ka vetëm emrin e Olsi Ramës! Aty ka edhe plot te tjerë, te njohur e te panjohur, biznesmen, ndërtues, kriminel e krerë bandash qe veprojnë akoma...

Dosja ‘5D’/ Zef Preçi: Skemë e ngjashme me inceneratorët, djajtë kanë dalë nga shishja

Politikë

Dosja ‘5D’/ Zef Preçi: Skemë e ngjashme me inceneratorët, djajtë kanë dalë nga shishja

Eksperti i ekonomisë, Zef Preçi, e konsideroi si një skemë të ngjashme me atë të inceneratorëve, atë të krijuar nga drejtorët e Erion Veliajt me kompaninë ‘5D’. Për emisionin “Task Force”...