×

Warning

JUser: :_load: Unable to load user with ID: 44

Lajm i fundit/ Trup i pajetë në oborrin e urgjencës në Durrës

Premte, 13 Prill 2018 20:43

Një person i pajetë është gjetur në oborrin e urgjencës së spitalit të Durrësit.

Sakaq burime nga policia bëjnë me dije se i ndjeri është shtetasi me inicialet I.Sh. 54 vjec, i njohur nga banorët si endacak.

Por të njëjtat burime thonë se në trupin e të ndjerit nuk janë konstatuar shenja dhune, dhe nga veprimet e mëtejshme u konstatua se vdekja e 54-vjeçarit ka ardhur për shkaqe natyrale.

Materialet e rastit janë referuar në Prokurorinë e Durrësit për veprime të mëtejshme. 

Login to post comments

Lajmet e fundit

Toni Kroos njofton fundin e karrierës/ BILD: Po largohet lideri i kombëtares...

Sport

Toni Kroos njofton fundin e karrierës/ BILD: Po largohet lideri i kombëtares...

Nga Christian Falk, BILD   Ai ka qenë prej vitesh një nga yjet tanë më të mëdhenj aktivë të futbollit në mbarë botën. Por jo për shumë kohë...  Lideri i kombëtares Toni Kroos...

Fluksi i pushuesve nxit turizmin detar/ Sigurimi i Përgjegjësisë për mjetet lundruese, çka ju nevojitet për një lundrim të qetë

Sociale

Fluksi i pushuesve nxit turizmin detar/ Sigurimi i Përgjegjësisë për mjetet lundruese, çka ju nevojitet për një lundrim të qetë

Vrulli i turizmit gjatë viteve të fundit në Shqipëri ka nxitur zhvillimin e aktiviteteve të turizmit detar për qëllime çlodhëse dhe argëtuese.  Sipas Ministrisë së Turizmit dhe Mjedisit deri më tani...

Onelda Zefi: Lali Eri vazhdon te tallet me Kombinatin te Cilin do ta bente "Kombiart".

Politikë

Onelda Zefi: Lali Eri vazhdon te tallet me Kombinatin te Cilin do ta bente "Kombiart".

Nga Onelda Zefi: Vendoset veto ne lulishten e vetme qe ka ngelur ne zonen e Parafabrikateve tek Rr:Llambi Bonata ne Kombinat. Shikoni sesi Lali Eri vazhdon te tallet me Kombinatin te Cilin...