Masazhe lakuriq e fotot “hot”, dalin pamjet nga qendra estetike që përdorej për prostitucion

E mërkurë, 26 September 2018 08:21

Tre femra janë arrestuar dhe burrë është shpallur në kërkim nga policia e Tiranës ditën e djeshme, pasi dyshohet se ambientet e qendrave të masazhit që administronin, i vendosnin në dispozicion për të ushtruar prostitucion.

Gjithashtu, shtatë punonjëse të këtyre qendrave janë proceduar në gjendje të lirë, pasi dyshohet se ushtronin aktivitetin e jashtëligjshëm.

Njëra prej këtyre qendrave estetike, administratorja e së cilës është arrestuar, është edhe qendra estetike "Lefteria", e cila ndodhet në Rrugën e Dibrës.

Nga një kontroll i shpejtë vihet re se në këtë qendër estetike ofroheshin masazhe tërësisht lakuriq, videot e së cilave publikoheshin edhe në rrjetet sociale, për të joshur meshkuj të ndryshëm.

Si të mos mjaftonte kjo, "Lefteria" publikonte edhe foto "të nxehta" të vajzave që supozohej se punonin aty si masazhatore, por që dyshohet se kryenin marrëdhënie seksuale me klientët, kundrejt shumave të caktuara.

Login to post comments

Lajmet e fundit

Tentoi të hidhej në lumin Buna me 4 fëmijët e mitur, Policia ndalon 27-vjeçaren

Kronikë

Tentoi të hidhej në lumin Buna me 4 fëmijët e mitur, Policia ndalon 27-vjeçaren

  Ndërhyrja e Policisë në  Shkodër parandaloi një ngjarje të rëndë. Tentoi të hidhej në lumin Buna, bashkë me 4 fëmijët e saj të mitur, falë ndërhyrjes së shpejtë nga patrulla e...

U martuan pak kohë më parë/ Gjykata e Lartë rrëzon kërkesën e çiftit të lesbikeve që kërkuan regjistrimin e dy fëmijëve me të drejta mëmësie të barabartë

Politikë

U martuan pak kohë më parë/ Gjykata e Lartë rrëzon kërkesën e çiftit të lesbikeve që kërkuan regjistrimin e dy fëmijëve me të drejta mëmësie të barabartë

    Gjykata e Lartë ka rrëzuar kërkesën e Edlira Mara dhe Alba Ahmetaj, çifti i lesbikeve që u martua pak kohë më parë në Bashkinë e Tiranës.   Ato kërkuan që t’i regjistronin...

Dha informacion të qeverisë amerikane, ish-punonjësja e CIA akuzohet se ka punuar si agjente e Koresë së Jugut

Globi

Dha informacion të qeverisë amerikane, ish-punonjësja e CIA akuzohet se ka punuar si agjente e Koresë së Jugut

    Një specialiste e politikës së jashtme, e cila dikur punonte për CIA-n dhe Këshillin e Sigurisë Kombëtare të Shtëpisë së Bardhë, përballet me akuza se ka punuar si agjente e...