Muaji i Ramazanit, Shoqata Shqiptare në mbështetje të Grupeve Vulnerabël dhuron ndihma për familjet në nevojë

Diel, 26 May 2019 19:49

Me rastin e muajit te madherueshem te Ramazanit ne bashkepunim me Drejtorine Arsimore Vlore, Shoqata Shqiptare ne Mbeshtetje te Grupeve Vulnerabel serisht dhuroj per familjet ne nevoje ndihma ushqimore.T’ju gjendesh prane ketyre shtresave do te thot tu rikthesh shpresen se nje e ardhe plot drite e shprese do te vij.

Vlen te falenderohet Qendra Rinore Vlore e cila ka shprehur gjithmone bashkepunimin ne aktivitete te zhanrit te till. Te pranishem ne kete aktivitet Presidentja e Shoqates Znj. Rajmonda Doda,Zv.Presidenti Adriatik Gega,si dhe perfaqesues te arsimit dhe te Qendres Rinore.
Ne rolin qe me eshte besuar do te bej te mundur te ngre zerin per problemet e familjeve ne nevoje,por edhe duke u gjendur perball sofres plot vuajtje te tyre.

Login to post comments

Lajmet e fundit

Toni Kroos njofton fundin e karrierës/ BILD: Po largohet lideri i kombëtares...

Sport

Toni Kroos njofton fundin e karrierës/ BILD: Po largohet lideri i kombëtares...

Nga Christian Falk, BILD   Ai ka qenë prej vitesh një nga yjet tanë më të mëdhenj aktivë të futbollit në mbarë botën. Por jo për shumë kohë...  Lideri i kombëtares Toni Kroos...

Fluksi i pushuesve nxit turizmin detar/ Sigurimi i Përgjegjësisë për mjetet lundruese, çka ju nevojitet për një lundrim të qetë

Sociale

Fluksi i pushuesve nxit turizmin detar/ Sigurimi i Përgjegjësisë për mjetet lundruese, çka ju nevojitet për një lundrim të qetë

Vrulli i turizmit gjatë viteve të fundit në Shqipëri ka nxitur zhvillimin e aktiviteteve të turizmit detar për qëllime çlodhëse dhe argëtuese.  Sipas Ministrisë së Turizmit dhe Mjedisit deri më tani...

Onelda Zefi: Lali Eri vazhdon te tallet me Kombinatin te Cilin do ta bente "Kombiart".

Politikë

Onelda Zefi: Lali Eri vazhdon te tallet me Kombinatin te Cilin do ta bente "Kombiart".

Nga Onelda Zefi: Vendoset veto ne lulishten e vetme qe ka ngelur ne zonen e Parafabrikateve tek Rr:Llambi Bonata ne Kombinat. Shikoni sesi Lali Eri vazhdon te tallet me Kombinatin te Cilin...