‘G-Class’ me shpejtësi rrufe, pamjet e aksidentit të çiftit me fëmijën 3 muajsh

Diel, 08 May 2022 16:42

 

Ky është momenti kur mjeti ‘Mercedes G-Clas’ përplas çiftin dhe foshnjen 3 muajsh në Tiranë. Këto janë momentet e rëndë që la të shokuar kalimtarët e rastit dhe në gjendje të rëndë çiftin.

Ata janë dërguar në spital për të marrë ndihmën e duhur mjekësore, ndërsa shoferi i mjetit Ajas Sulejmeni me targa të huaja ka braktisur mjetin.

Në video shihet mjeti i cili kalon me të kuqe dhe përplas çiftin.

Drejtuesi i mjetit ndalon pranë e më pas largohet. Pranë të plagosurve kanë mbërritur kalimtarët të cilët ndihmuan dhe lajmëruan ambulancën. /Dosja.al

Modifikuar më Diel, 08 May 2022 16:55
Login to post comments

Lajmet e fundit

Onelda Zefi: Lali Eri vazhdon te tallet me Kombinatin te Cilin do ta bente "Kombiart".

Politikë

Onelda Zefi: Lali Eri vazhdon te tallet me Kombinatin te Cilin do ta bente "Kombiart".

Nga Onelda Zefi: Vendoset veto ne lulishten e vetme qe ka ngelur ne zonen e Parafabrikateve tek Rr:Llambi Bonata ne Kombinat. Shikoni sesi Lali Eri vazhdon te tallet me Kombinatin te Cilin...

Tritan Shehu: Konferenca Anestezi-Reanimacionit, paraqitje arritjesh e perspektivash profesionale e shkencore.

Politikë

Tritan Shehu: Konferenca Anestezi-Reanimacionit, paraqitje arritjesh e perspektivash profesionale e shkencore.

Nga Tritan Shehu: Konferenca Anestezi-Reanimacionit, paraqitje arritjesh e perspektivash profesionale e shkencore.Prej dy ditesh ne Hotel “Tirana” po zhvillon punimet, e ndare ne dy auditore, Konferenca e Pare Nderkombetare, njekohesisht dhe...

'Drejt Gjermanisë', UEFA publikon disa nga fotot më ikonike të Shqipërisë

Sport

'Drejt Gjermanisë', UEFA publikon disa nga fotot më ikonike të Shqipërisë

Shqipëria u kualifikua për herë të dytë në historinë e saj, në një kampionat Europian.   Kuqezinjtë i mbyllën kualifikueset në vendin e parë, duke lënë pas kombëtare të forta si Çekia...