Aksident tragjik, mjeti përplas për vdekje 18-vjeçarin

E mërkurë, 25 Prill 2018 20:24

Një aksident i rëndë me pasojë vdekjen e një 18-vjeçari ka ndodhur gjatë orëve të pasdites në aksin rrugor Fushë Krujë-Tiranë.

I riu është përplasur nga një automjet teksa ishte duke ecur anës rrugës.

Viktimë ka mbetur shtetasi me inicialet A. Ç. Sipas raportimeve ai ka humbur jetën në vend pasi përplasja ishte tepër e fortë.

Policia ka shoqëruar drejtuesin e mjetit tip “Fiat”. Nga hetimet paraprake rezulton se shkak i aksidentit është bërë shpejtësia e madhe me të cilën udhëtonte shkaktari i aksidentit.

Login to post comments

Lajmet e fundit

Tentoi të hidhej në lumin Buna me 4 fëmijët e mitur, Policia ndalon 27-vjeçaren

Kronikë

Tentoi të hidhej në lumin Buna me 4 fëmijët e mitur, Policia ndalon 27-vjeçaren

  Ndërhyrja e Policisë në  Shkodër parandaloi një ngjarje të rëndë. Tentoi të hidhej në lumin Buna, bashkë me 4 fëmijët e saj të mitur, falë ndërhyrjes së shpejtë nga patrulla e...

U martuan pak kohë më parë/ Gjykata e Lartë rrëzon kërkesën e çiftit të lesbikeve që kërkuan regjistrimin e dy fëmijëve me të drejta mëmësie të barabartë

Politikë

U martuan pak kohë më parë/ Gjykata e Lartë rrëzon kërkesën e çiftit të lesbikeve që kërkuan regjistrimin e dy fëmijëve me të drejta mëmësie të barabartë

    Gjykata e Lartë ka rrëzuar kërkesën e Edlira Mara dhe Alba Ahmetaj, çifti i lesbikeve që u martua pak kohë më parë në Bashkinë e Tiranës.   Ato kërkuan që t’i regjistronin...

Dha informacion të qeverisë amerikane, ish-punonjësja e CIA akuzohet se ka punuar si agjente e Koresë së Jugut

Globi

Dha informacion të qeverisë amerikane, ish-punonjësja e CIA akuzohet se ka punuar si agjente e Koresë së Jugut

    Një specialiste e politikës së jashtme, e cila dikur punonte për CIA-n dhe Këshillin e Sigurisë Kombëtare të Shtëpisë së Bardhë, përballet me akuza se ka punuar si agjente e...