Bardhi-Bashës: Meme e gatshme! Sa kate ke marrë te Kulla, 2, 3 apo 4?

Premte, 24 November 2023 19:42

Pas akuzave të kryetarit të PD-së, Lulzim Basha se Sali Berisha dhe Gazment Bardhi po përdornin Kuvendin për interesa personale, vjen një reagim nga ky i fundit.

Përmes një mesazhi në rrjetet sociale, Bardhi ironizon deklaratën e Bashës, ndërsa thekson se kjo është meme e gatshme. 

 

REAGIMI I BARDHIT

Meme e gatshme!

 
 

Pyetje: Ka mbyll derën e katit të parë apo katit të dytë të Kullës?!

Përgjigje: Lojë kungulleshkash/ Sa kate? 2. Jo; Po sa? 3. Jo; Po sa? 4…

Login to post comments

Lajmet e fundit

“Markat, ndikimi kryesisht nga Perëndimi”

Media

“Markat, ndikimi kryesisht nga Perëndimi”

Flet Era Xhabafti, zv.menaxhere e përgjithshme e kompanisë “Mini Invest Albania”   Ndonëse pandemia ka ndikuar në kërkesën për më shumë komoditet, kërkesat janë që edhe rehatia të jetë me marka. Kështu shprehet...

Çfarë do bëhet me dosjen ‘Xibraka’!

Politikë

Çfarë do bëhet me dosjen ‘Xibraka’!

Nga Flamur Vezaj: Dosja ‘XIBRAKA’ nuk ka vetëm emrin e Olsi Ramës! Aty ka edhe plot te tjerë, te njohur e te panjohur, biznesmen, ndërtues, kriminel e krerë bandash qe veprojnë akoma...

Dosja ‘5D’/ Zef Preçi: Skemë e ngjashme me inceneratorët, djajtë kanë dalë nga shishja

Politikë

Dosja ‘5D’/ Zef Preçi: Skemë e ngjashme me inceneratorët, djajtë kanë dalë nga shishja

Eksperti i ekonomisë, Zef Preçi, e konsideroi si një skemë të ngjashme me atë të inceneratorëve, atë të krijuar nga drejtorët e Erion Veliajt me kompaninë ‘5D’. Për emisionin “Task Force”...