Riorganizimi i PL/ Meta shpall vakancat për drejtimin e sekretariateve

Hënë, 19 February 2024 11:59
Kryetari i Partisë së Lirisë, Ilir Meta në kuadër të riorganizimit të partisë, u ka bërë thirrje të gjithë anëtarëve të Komitetit Drejtues Kombëtar të aplikojnë për të drejtuar sekretariatet.
 

Meta ka bërë të dituar dhe afatin që të interesuarit kanë në dispozicion për të aplikuar.

 
 

Postimi:

Në kuadër të riorganizimit të Partisë së Lirisë dhe fuqizimit të disa prej prioriteteve tona ftoj cilindo anëtar të Komitetit Drejtues Kombëtar, por edhe ekspert apo njohës i çështjeve specifike të aplikojë për: 

1.Sekretar i Partisë së Lirisë për Diasporën.

2.Sekretar i Partisë së Lirisë për Familjen dhe Kundër Shpopullimit.

3.Sekretar i Partisë së Lirisë për Çështjen e Pensioneve.

4.Sekretare e Partisë së Lirisë për Fuqizimin e Gruas.

5.Sekretar i Partisë së Lirisë për Marrëdhëniet me Sipërmarrjen.

6.Sekretar i Partisë së Lirisë për Artin dhe Trashëgiminë Kulturore.

7.Sekretar i Partisë së Lirisë për Sportet.

Ju lutem të interesuarve t’i paraqesin kërkesat e tyre, deri në datën 10 mars 2024 në adresën zyrtare të Partisë së Lirisë: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it..

Login to post comments

Lajmet e fundit

Onelda Zefi: Lali Eri vazhdon te tallet me Kombinatin te Cilin do ta bente "Kombiart".

Politikë

Onelda Zefi: Lali Eri vazhdon te tallet me Kombinatin te Cilin do ta bente "Kombiart".

Nga Onelda Zefi: Vendoset veto ne lulishten e vetme qe ka ngelur ne zonen e Parafabrikateve tek Rr:Llambi Bonata ne Kombinat. Shikoni sesi Lali Eri vazhdon te tallet me Kombinatin te Cilin...

Tritan Shehu: Konferenca Anestezi-Reanimacionit, paraqitje arritjesh e perspektivash profesionale e shkencore.

Politikë

Tritan Shehu: Konferenca Anestezi-Reanimacionit, paraqitje arritjesh e perspektivash profesionale e shkencore.

Nga Tritan Shehu: Konferenca Anestezi-Reanimacionit, paraqitje arritjesh e perspektivash profesionale e shkencore.Prej dy ditesh ne Hotel “Tirana” po zhvillon punimet, e ndare ne dy auditore, Konferenca e Pare Nderkombetare, njekohesisht dhe...

'Drejt Gjermanisë', UEFA publikon disa nga fotot më ikonike të Shqipërisë

Sport

'Drejt Gjermanisë', UEFA publikon disa nga fotot më ikonike të Shqipërisë

Shqipëria u kualifikua për herë të dytë në historinë e saj, në një kampionat Europian.   Kuqezinjtë i mbyllën kualifikueset në vendin e parë, duke lënë pas kombëtare të forta si Çekia...