Brad Pitt, sërish takime me Jennifer Aniston

Diel, 19 Janar 2020 09:48

Dy  beqarët Brad Pitt dhe Jennifer Aniston, janë takuar përsëri.

Sipas “Entertainment Tonight”, Jennifer organizoi një festë këtë fundjavë dhe ftoi edhe ish-in e saj. “Brad Pitt mbërriti në festën e Jennifer Aniston pak pas orës 7 pasdite të shtunën”, tha një burim shumë i vetëdijshëm për portalin.

“Ai ishte ndër të parët që mbërriti dhe u largua i fundit rreth orës 11:00”, shtoi ai. Burimi tha gjithashtu se festa ishte shumë intime dhe se vetëm disa njerëz të përzgjedhur ishin në listën ekskluzive të Jennifer.

Por siç rezulton, ata kanë qenë miq të ngushtë prej kohësh dhe kjo do të thotë se ftesa e Jennifer nuk mbiu nga hiçi.

Login to post comments

Lajmet e fundit

Siguria e Lojërave Olimpike në Paris

Globi

Siguria e Lojërave Olimpike në Paris

Tre ditë para fillimit të Lojërave Olimpike, ministri i Brendshëm i Francës përshëndeti forcat e rendit siç tha ai “për punën e tyre të palodhur”. Ai tha se përkushtimi i oficerëve...

Ish-komandanti i Gardës në SPAK

Politikë

Ish-komandanti i Gardës në SPAK

  Ish-komandanti i Gardës, Ndrea Prendi Ish-komandanti i Gardës, Ndrea Prendi është paraqitur në SPAK. Paraqitja e tij në SPAK vjen pasi Prokuroria e Posaçme ka nisur hetimet për vrasjen e Aleks...

Çfarë rrezikojnë njerëzit nga produktet kozmetike të kontrabanduara?

Aktualitet

Çfarë rrezikojnë njerëzit nga produktet kozmetike të kontrabanduara?

  Një aksion i policisë të dielën zbuloi mallra kontrabandë në biznesin e fushës së kozmetikës, “Global Cosmetics & Distribution”. Policia njoftoi se në ambientet e biznesit në Tiranë janë gjetur rreth...