‘Ndizet’ sherri Roza Lati- Enca: Çfarë po ndodh këtë herë

Premte, 24 Janar 2020 14:38

Të gjithë tashmë janë në dijeni të sherrit që shpërtheu një vit më parë mes Encës dhe Roza Latit. Por zjarri vazhdon të mos shuhet pasi moderatorja ka hedhur sërish benzinë mes saj dhe këngëtares. Një natë më parë në emisionin e saj, teksa Roza kishte të ftuar Edona Gashin, përfaqësuesen e “OnRecords”, e quajti Encën mbretëreshën e Instagramit në Arabinë Saudite, duke lënë të kuptohet se ndjekësit e saj nuk janë realë por vetëm arabë. Teksa po flisnin për këngëtaren Rina Balaj, Gashi po shpjegonte arsyet e largimit të reperes nga kompania, ndërkohë Roza hodhi ‘kunjën’ se çfarë ka thënë Rina për këtë mbretëreshën e Instagramit në Arabinë Saudite, duke iu referuar Encës. Nuk dihet nëse do të ketë sërish një reagim nga ana e këngëtares, por kjo mbetet për t’u parë në vazhdim.

Login to post comments

Lajmet e fundit

Siguria e Lojërave Olimpike në Paris

Globi

Siguria e Lojërave Olimpike në Paris

Tre ditë para fillimit të Lojërave Olimpike, ministri i Brendshëm i Francës përshëndeti forcat e rendit siç tha ai “për punën e tyre të palodhur”. Ai tha se përkushtimi i oficerëve...

Ish-komandanti i Gardës në SPAK

Politikë

Ish-komandanti i Gardës në SPAK

  Ish-komandanti i Gardës, Ndrea Prendi Ish-komandanti i Gardës, Ndrea Prendi është paraqitur në SPAK. Paraqitja e tij në SPAK vjen pasi Prokuroria e Posaçme ka nisur hetimet për vrasjen e Aleks...

Çfarë rrezikojnë njerëzit nga produktet kozmetike të kontrabanduara?

Aktualitet

Çfarë rrezikojnë njerëzit nga produktet kozmetike të kontrabanduara?

  Një aksion i policisë të dielën zbuloi mallra kontrabandë në biznesin e fushës së kozmetikës, “Global Cosmetics & Distribution”. Policia njoftoi se në ambientet e biznesit në Tiranë janë gjetur rreth...