Shifra e ‘kripur’ për një biletë te Maluma (FOTO)

Premte, 24 Janar 2020 18:14

Prej disa ditësh po qarkullonin thashetheme se këngëtari me famë botërore, Maluma gjatë turit të tij do të ndalej dhe në Shqipëri.

Më pas, kjo gjë u konfirmua dhe në website-n e këngëtarit, ku mes qyteteve të turit vihet re dhe Tirana. Për herë të parë ai do të mbajë koncert madhështor në vendin tonë dhe sapo janë zbuluar detajet e para. Koncerti do të mbahet më 14 mars në sheshin “Nënë Tereza”. Gjithashtu duke blerë një nga biletat e Meet & Greet, do të keni një foto me Malumën dhe një suvenir zyrtar tijin. Çmimi i Meet & Greet është i njëjti pavarësisht qytetit,  370 dollarë.

 

Image

Login to post comments

Lajmet e fundit

Siguria e Lojërave Olimpike në Paris

Globi

Siguria e Lojërave Olimpike në Paris

Tre ditë para fillimit të Lojërave Olimpike, ministri i Brendshëm i Francës përshëndeti forcat e rendit siç tha ai “për punën e tyre të palodhur”. Ai tha se përkushtimi i oficerëve...

Ish-komandanti i Gardës në SPAK

Politikë

Ish-komandanti i Gardës në SPAK

  Ish-komandanti i Gardës, Ndrea Prendi Ish-komandanti i Gardës, Ndrea Prendi është paraqitur në SPAK. Paraqitja e tij në SPAK vjen pasi Prokuroria e Posaçme ka nisur hetimet për vrasjen e Aleks...

Çfarë rrezikojnë njerëzit nga produktet kozmetike të kontrabanduara?

Aktualitet

Çfarë rrezikojnë njerëzit nga produktet kozmetike të kontrabanduara?

  Një aksion i policisë të dielën zbuloi mallra kontrabandë në biznesin e fushës së kozmetikës, “Global Cosmetics & Distribution”. Policia njoftoi se në ambientet e biznesit në Tiranë janë gjetur rreth...