Miriami ju tregon modelin e flokëve që duhet të mbani këtë sezon

E Enjte, 03 May 2018 15:26

Këngëtaren Miriam Cani prej vitesh jemi mësuar që ta shikojmë pothuajse gjithmonë me të njëjtën pamje. Me flokët e gjatë biondë dhe me ëmbëlsinë që e karakterizon ajo i ka bërë të gjithë për vete.

 

Pavarësisht se nuk i pëlqen që të eksperimentojë shumë me look-un e saj, duket se edhe Miriami nuk ka arritur që të shpëtojë nga tendenca e fundit që ka kapur të gjitha femrat e ekranit. Këngëtarja simpatike ka publikuar një foto në Instagram ku shfaqet pa grim dhe me flokët e shkurtuara deri tek shpatullat.

 

Fansat e kanë mirëpritur shumë pozitivisht këtë ndryshim të Miriamit dhe kanë nxituar të shprehin komplimentat e tyre. Mund të themi se modeli i shkurtër i flokëve i shkon shumë dhe e tregon pamjen e saj më të freskët.

Capture

Modifikuar më E Enjte, 03 May 2018 16:32
Login to post comments

Lajmet e fundit

Këlliçi kafe me akademikun Apollon Baçe: Çfarë mund të shpëtojmë nga Tirana jonë e bukur më 14 maj

Politikë

Këlliçi kafe me akademikun Apollon Baçe: Çfarë mund të shpëtojmë nga Tirana jonë e bukur më 14 maj

Kandidati i Partisë Demokratike i dalë nga primaret për Bashkinë e Tiranës, Belind Këlliçi është takuar me akademikun e mirënjohur Apollon Baçe. ‘Çfarë mund të shpëtojmë nga Tirana jonë e bukur...

Mjekët e infermierët braktisin vendin, VOA: Shqipëria në vështirësi për fuqi punëtore të kualifikuar

Politikë

Mjekët e infermierët braktisin vendin, VOA: Shqipëria në vështirësi për fuqi punëtore të kualifikuar

Në Shqipëri, zhvillimi me shpejtësi vitet e fundit i sektorit të turizmit dhe atij të ndërtimit ka nxjerrë në pah nevojën për më shumë specialistë dhe punonjës të kualifikuar, që...

Takimi i zjarrtë në Kurbin, Behar Haxhiu mesazh demokratëve dhe rivalëve

Politikë

Takimi i zjarrtë në Kurbin, Behar Haxhiu mesazh demokratëve dhe rivalëve

  Kandidati i koalicionit opozitar "Bashkë Fitojmë" për bashkinë e Kurbinit, Behar Haxhiu, ka falenderuar mbështetësit dhe bashkëqytetarët për pritjen e zjarrtë që i rezervuan kryetarit të PD, Sali Berisha.  Ai shkruan...