Christiano Ronaldo fejohet në fshehtësi me modelen

E Enjte, 03 May 2018 19:02

Cristiano Ronaldo duket se nuk po mendon vetëm për të thyer rekorde në fushën e blertë, por edhe jashtë saj.

Detaji i fundit që kanë zbuluar mediat e huaja ka të bëjë me faktin që sulmuesi i Real Madridit është fejuar në fshehtësi të plotë me nënën e vajës së vogël të sulmuesit, bukuroshen Georgina Rodriguez.

Edhe pse diçka e tillë pritej prej disa kohësh, vetëm pak orë më parë është zbuluar ky detajt që është dashur të mbahet i fshehtë nga CR7, por që mediat kanë bërë punën e tyre, kanë zbuluar fejesën e "yllit" të Realit. Unaza që bukuroshja mban në dorë kap vlerën 700 mijë paund, shifër e frikshme por që për Ronaldon nuk është ky problemi kur bëhet fjalë për dashurinë e jetës së tij.

dhdhdh

Modifikuar më E Enjte, 03 May 2018 19:39
Login to post comments

Lajmet e fundit

Tensionet në Veri, plagoset me sende të forta një zyrtar i policisë së Kosovës

Politikë

Tensionet në Veri, plagoset me sende të forta një zyrtar i policisë së Kosovës

Policia e Kosovës ka thënë se të mërkurën është lënduar një zyrtar policor në veri, si pasojë e sulmeve me mjete të forta. Sipas komunikatës, protestat e serbëve lokalë në komunat...

Klinika Lëvizëse “SIGAL UNIQA” më 2 dhe 3 Qershor në Elbasan/ Vizita dhe ekzaminime falas për qytetarët

Politikë

Klinika Lëvizëse “SIGAL UNIQA” më 2 dhe 3 Qershor në Elbasan/ Vizita dhe ekzaminime falas për qytetarët

Me qëllim promovimin e shëndetit të mirë, SIGAL UNIQA Group Austria, kompania më e madhe e sigurimeve në rajon, nën idenë e gjigandit austriak të financave dhe sigurimeve “UNIQA...

Rrjeti 'shpërthen' ndaj Beyonce dhe Jay-Z si shkak i talljes në këngën e tyre me abuzimin e Tina Turner

Lifestyle

Rrjeti 'shpërthen' ndaj Beyonce dhe Jay-Z si shkak i talljes në këngën e tyre me abuzimin e Tina Turner

  Beyonce dhe Jay Z janë kritikuar nga fansat e Tina Turner për referencën e abuzimit të yllit të ndjerë nga duart e bashkëshortit të saj Ike Turner, hit ky i viti...