Ja çfarë thotë revista ‘’Elle’’ për Dua Lipën

E Enjte, 03 May 2018 19:14

Sukseset e Dua Lipës nuk kanë të ndalur në arenen e muzikës botërore.

Në numrin e ri të revistës Elle personazh kryesorë këtë herë është këngëtarja shqiptare.
Ajo ka pozuar së fundmi për revistën prestigjioze Elle UK, e cila e ka cilësuar këngëtaren shqiptare si mbretëresha e re e muzikës pop.

Dua në këtë intervistës ka folur edhe për jetën e saj private dhe statusin single.
Dua Lipa së fundi lansoj projektin e ri në bashkëpunim me DJ e njohur Calvin Harris ‘One Kiss’ e cila sot u publikuar edhe me videoklip.

Modifikuar më E Enjte, 03 May 2018 19:38
Login to post comments

Lajmet e fundit

Tensionet në Veri, plagoset me sende të forta një zyrtar i policisë së Kosovës

Politikë

Tensionet në Veri, plagoset me sende të forta një zyrtar i policisë së Kosovës

Policia e Kosovës ka thënë se të mërkurën është lënduar një zyrtar policor në veri, si pasojë e sulmeve me mjete të forta. Sipas komunikatës, protestat e serbëve lokalë në komunat...

Klinika Lëvizëse “SIGAL UNIQA” më 2 dhe 3 Qershor në Elbasan/ Vizita dhe ekzaminime falas për qytetarët

Politikë

Klinika Lëvizëse “SIGAL UNIQA” më 2 dhe 3 Qershor në Elbasan/ Vizita dhe ekzaminime falas për qytetarët

Me qëllim promovimin e shëndetit të mirë, SIGAL UNIQA Group Austria, kompania më e madhe e sigurimeve në rajon, nën idenë e gjigandit austriak të financave dhe sigurimeve “UNIQA...

Rrjeti 'shpërthen' ndaj Beyonce dhe Jay-Z si shkak i talljes në këngën e tyre me abuzimin e Tina Turner

Lifestyle

Rrjeti 'shpërthen' ndaj Beyonce dhe Jay-Z si shkak i talljes në këngën e tyre me abuzimin e Tina Turner

  Beyonce dhe Jay Z janë kritikuar nga fansat e Tina Turner për referencën e abuzimit të yllit të ndjerë nga duart e bashkëshortit të saj Ike Turner, hit ky i viti...